CAT Araçları ve Teknolojileri

Bilgisayar Destekli Araçların (CAT) kullanımı mevcut çeviride ve aynı konudaki önceki çevirilerle tutarlılığın sağlanmasında önemli avantajlar sunmaktadır. Sektörde yaygın olarak kullanılan Trados, Wordfast, Deja Vu, MemoQ, SDLX gibi çeşitli CAT araçlarını çeviri sürecimizde aktif olarak kullanmaktayız. Bunun yanında müşterilerin kendi şirketlerine özel CAT araçlarına da kolaylıkla adapte olabiliyoruz. Bağımsız masaüstü temelli CAT araçlarına ilaveten sunucu üzerinden de müşterilerimize CAT destekli çeviri hizmeti sunmaktayız. 

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.