CEO’nun Mesajı

Bizler müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin küresel pazarda bestseller olması için çalışıyoruz. Bu hedef bizim Kalite Tercüme olarak odak noktamızdır. Tercüme sektöründeki lider bürolardan birisi olma konumumuzu önemsiyoruz ve bu konumu geliştirmek için sürekli yenileniyoruz. Müşterilerimizin mümkün olan en büyük kazancı elde etmelerine yardımcı olmayı amaç edindik. Adımız gibi tercüme sürecinin tüm aşamalarında ve insan ilişkilerinde kaliteye ve profesyonel anlayışa değer veriyoruz. Çalışanlarımız da kendini işine adamış profesyonellerden oluşmaktadır. Her birimiz mümkün olan en iyi hizmeti ve kaliteyi en hızlı şekilde sunmaya kendimizi adadık. Küresel Pazar, bünyesinde büyük zorlukları ve beraberinde çok dilli çözümlerimizi güçlendirmemiz için büyük fırsatları barındırıyor. Bizler istihdam ettiğimiz oldukça yüksek kapasiteli insan kaynaklarımız ile karşılıklı güven üzerine inşa ettiğimiz çözüm ortaklıkları sayesinde bu zorlukların üstesinden geliyoruz.  

Hasan Filik, CEO

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.