Çözüm Ortakları

Dijital Platformda Yazılım Desteği:

Çözüm ortaklarımızla birlikte internet ortamında gelen çevirileri istenilen dile çevirerek müşterilerimizin ayrıca web hizmeti satın alma maliyetlerini düşürüyoruz. 

Müşterilerimize ait web sitelerini, tasarım ve kod yapısını bozmadan yazılım ve tasarım uzmanlarımız sayesinde profesyonel bir şekilde düzenliyoruz. Gerektiğinde ikinci dil seçeneklerinde sistemi hazır hale getiriyoruz.

Katalog, broşür ve kurumsal kimlik taleplerinizde çözüm ortaklarımızla işbirliği yaparak çok dilli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Finansal Danışmanlık: 

Yurt dışında faaliyet gösteren müşterilerimiz için uzman finans danışmanlarımız bulunmaktadır. Uzman çözüm ortaklarımız muhasebe, finans ve bankacılık alanlarında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Özellikle yabancı yatırımcılara yerli prosedürlerin uygulanmasında yol göstermektedirler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.