Kullanım Koşulları

Kalite Tercüme web sitesi aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymanız kaydıyla sunulan  online bir bilgi hizmetidir. Web sitesini kullanmadan veya erişmeden önce bu şartları dikkatlice okuyunuz. Siteye eriştiğinizde veya kullandığınızda bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

 

1. Telif Hakları

1.1 Kalite Tercüme web sitesinin içeriği ticari olmayan kişisel kullanıcıların kullanımı amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yayınlanan materyallerin tümü (yazılar, fotoğraflar, imajlar, ilüstrasyonlar, ses klipleri ve video klipleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde "İçerik" olarak bilinenlerin tümü) uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları ile korunmakta olup Kalite Tercüme'nin mülkiyetindedir. Kullanıcı bu websitesinden erişebileceği herhangi bir içerikte yer alan tüm ilave telif hakkı uyarılarına, bilgilerine veya sınırlamalarına uyacaktır.

1.2 Kalite Tercüme websitesi, Türkiye Cumhuriyeti telif yasaları, uluslararası anlaşmalar ve diğer telif hakkı kanunları ile korunmaktadır. Kullanıcı bu içeriğin, kodların, yazılımın, materyallerin veya hizmetlerin tümünü veya herhangi bir kısmını değiştiremez, yayınlayamaz, iletemez, bunun devri veya satışı ile ilgili işlemlere katılamaz, çoğaltamaz, bunun türevlerini üretemez ve bunları dağıtamaz, gerçekleştiremez, sergileyemez veya hiçbir şekilde kendi çıkarları için kullanamaz.

1.3 Kullanıcı içeriği ve bu web sitesinde kişisel kullanım amacı ile görüntülenen diğer indirilebilir öğeleri indiremez veya kopyalayamaz. Kullanıcı, Kalite Tercüme'ye ait hiçbir içeriğin herhangi bir bölümünü hiçbir surette indirip saklayamaz.

 

2. Forumlar ve Tartışma Odaları

2.1 Kullanıcı websitesi vasıtasıyla hakaret içeren, küçültücü, yakışıksız, pornografik, küfürlü veya yasaları ihlal eden başka hiçbir İçeriği yükleyemez, dağıtamaz veya yayınlayamaz.

2.2 Forumlar yalnızca ticari olmayan amaçlarla kullanılacaktır. Kullanıcı, Kalite Tercüme'nin açıkça izni olmaksızın  herhangi bir ödeme talebi, reklam ya da mal veya hizmet talebini içeren hiçbir materyali dağıtamaz veya yayınlayamaz.

2.3 Kalite Tercüme kullanıcılar tarafından forumlarda yayınlanan her mesajı inceleyemez ve bu mesajların içeriğinden sorumlu değildir. Kalite Tercüme, kendi takdirine bağlı olarak küfürlü, alçaltıcı, yakışıksız, telif hakkını veya marka kanununu ihlal eden veya kabul edilemez gördüğü mesajları silme, taşıma veya düzenleme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar yalnızca kendi mesajlarının içeriğinden sorumlu tutulacaktır.

2.4 Kullanıcı siteye gönderilen her tür materyalin (örneğin; editöre mektuplar, makaleler) Kalite Tercüme tarafından düzenlenebileceği, kaldırılabileceği, değiştirilebileceği, yayınlanabileceği, iletilebileceği ve sergilenebileceğini kabul eder. Buna ilaveten kullanıcı siteye yüklenen materyaller üzerindeki tüm manevi haklardan feragat ettiğini de garanti eder.

 

3. Hizmet ve Linklerin Erişilebilirliği ve Kullanılabilirliği

3.1 Kalite Tercüme websitesi dünya çapındaki diğer ilgili web sitelerine, kaynaklara ve Kalite Tercüme çözüm ortaklarına bağlantılar içermektedir. Kalite Tercüme, bu dış kaynaklara ve bunların içeriklerine erişim konusunda sorumluluk taşımadığından veya herhangi bir beyan ve taahhütte bulunmadığından, kullanıcı herhangi bir bağlantı ile ilgili sorunlarını doğrudan ilgili sitenin yöneticisine veya web sorumlusuna yöneltmelidir.

3.2 Kalite Tercüme websitesi üzerinden bağlantı sağlanan linklerin bulunması, söz konusu websitelerindeki içeriklerin veya bunların kullanımının Kalite Tercüme tarafından onaylandığı veya bunlara ilgili sorumluluğun üstlenildiği anlamına gelmez.

 

4. Beyan ve Taahhütler

4.1 Kalite Tercüme herhangi bir kullanıcı, içerik sağlayıcı veya diğer herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından görüntülenen, yüklenen veya dağıtılan hiçbir öneri, fikir, beyan veya başka çeşit bilgilerin doğruluğu veya güvenirliği konusunda herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Kullanıcı bu tür fikir, öneri, beyan, not veya bilgilere güvenilmesi konusundaki tüm sorumluluğun yalnızca kendisine ait olduğunu kabul etmektedir. Kalite Tercüme kendi takdirine bağlı olmak üzere websitesinin herhangi bir kısmında bulunan hataları veya eksikleri düzeltme hakkını saklı tutar.

4.2. Websitesi ve tüm indirilebilir yazılımlar "olduğu gibi" esasına dayalı olarak ve herhangi bir biçimde ne açık ne de gizli bir garanti taahhüdü olmaksızın ve ticari olarak satılabilirlik veya özel bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme konusunda açık veya gizli garantiler dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmayacak biçimde bir teminat verilmeksizin dağıtılmaktadır. Kullanıcı işburada bu web sitesinin kullanımının kullanıcının kendi takdirine bağlı olduğunu kabul etmektedir.

 

5. Feragat

İşbu web sitesinde sunulan materyaller teknik sorunlar veya hatalar içerebilir. Kullanıcının bu siteyi kullanımı veya bu web sitesinde gezinmesi ile ilgili tüm riskler kullanıcıya aittir. Gerek Kalite Tercüme gerekse bu web sitesinin tasarımında, yapılmasında veya teslimatında rolü olan herhangi bir taraf kullanıcının bu web sitesini kullanması veya web sitesine erişimi neticesinde doğabilecek herhangi bir doğrudan, arızi, bunun sonucu olan, dolaylı veya cezai zarardan sorumlu olmayacaktır. Kalite Tercüme web sitesinin fonksiyonelliğinin hatasız veya kesintisiz olacağına veya bu websitesinin veya sunucusunun virüslerden, solucanlardan, truva atlarından veya diğer sistemin çökmesine sebep olan zarar verici etmenlerden uzak olduğuna dair bir garanti veya teminat vermemektedir. Kalite Tercüme herhangi bir zamanda herhangi bir bildirime gerek olmaksızın bu websitesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

6. Çeşitli Hükümler

6.1 Bu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Mersin Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. Kalite Tercüme'nin kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

6.2 Kullanıcı veya kullanıcılar, websitesine girmeden önce yukarıda yer alan Web Sitesi Kullanma Koşullarını okuduklarını, yukarıda belirtilen tüm hususlara uyacaklarını, burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf iddia veya talep olduğu takdirde, Mersin Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, websitesinde yer alan içeriklerin ve Kalite Tercüme'ye ait tüm bilgisayar kayıtlarının HUMK madde 287 uyarınca kesin ve münhasır delil sayılacağını gayrıkabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.