Kurumsal

Kalite Tercüme Türk çeviri sektörünün lider tercüme bürolarından birisidir. Güçlü tercüman ağımız ile 5 kıta ve 50 ülkedeki müşterilerimize 40+ dil çiftinde hizmet veriyoruz. Çeviri, editing (redaksiyon), proofreading (son okuma), transkripsiyon, yerelleştirme, altyazı, masaüstü yayıncılık, marka ismi analizi gibi dil ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmeti sunuyoruz.

Kalite Tercüme, resmi olarak 2012 yılında Mersin'de kurulmuştur. Ancak tercüme sektöründeki faaliyetlerine Akademi Dil Hizmetleri adlı online çeviri grubu ile 1995 yılında başlamıştır. Derin tecrübe ve birikimiyle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Halihazırda 15 şirket içi çalışan ve 500'ün üzerinde serbest tercüman (freelancer) ağı ile tercüme sektöründe Türkiye'nin en hızlı büyüyen tercüme büroları arasındadır.

Hedefimiz işletmelerin ve organizasyonların düşüncelerini ve vizyonlarını yerli ve yabancı pazarlardaki müşterilerine en doğru şekilde aktarmaları için çözümler sunmaktır. Kalite, maliyet ve verimlilik açısından müşterilerimizin beklentilerini aşarak işimizi büyütmeye devam etmek istiyoruz.

  • Kuruluş Tarihi: 1995
  • Genel Merkez: Mersin, Türkiye
  • Aktif Tercüman Kapasitesi: 500+
  • Mülkiyet: Özel Şirket
  • CEO: Hasan FİLİK
Misyonumuz
Kalite Tercüme, müşterilerinin ürün ve hizmetlerini hızla değişen küresel pazarda eşsiz bir değer yaratacak şekilde sunmaları için şirketlere özel dil çözümleri üretiyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız, çevirilerimizi dünya çapında bir müşteri kitlesine hitap edildiğinin bilincinde olarak yapmamızı sağlıyor. Amacımız sadece kaliteli çeviri sunmak değil, aynı zamanda Türkiye'deki ve dünyadaki yatırımlarınızdan elde edeceğiniz kazancınızın ve pazar payınızın artmasına yardımcı olmaktır. Kalite Tercüme'nin misyonu, düşüncede esneklik ve teslimatta güvenirlilik ilkeleri doğrultusunda küresel piyasalara açılmalarında müşterilerimizin yanında olmak ve güçlerine güç katmaktır.
Vizyonumuz
Müşteri odaklı ekiplerimiz bir projeyi üstlenmenin ötesinde iyi ilişkiler geliştirme konusunda da uzmandırlar ve hedefleri her zaman müşteri memnuniyetini artırmaktır. Finansal performansımızı, büyümeyi ve kârlılığımızı bu odak sayesinde gerçekleştirdik. Çalışanlarımız ve tercümanlarımız sektördeki en yetenekli kişilerdir ve müşteri ilişkilerinin merkezinde yer alırlar. Çalışanlarımızın müşteri memnuniyetine bağlılıkları uzun vadede Kalite Tercüme'yi farklı kılmıştır. Kalite Tercüme, müşterilerin ihtiyaçları ile hitap ettikleri pazarlarda sunulan en optimal hizmetler arasında bir köprü görevi görür.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.