Müşteri Görüşleri

Çeviri sektöründeki itibarımıza güveniyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimlerinden işimizi ne kadar iyi yaptığımızı anlıyoruz. İşte bazı sürekli müşterilerimizden memnuniyet örnekleri:

 

CANON

Mami Nagamine

Profesyonel ve güvenilir. Birlikte çalışmaktan memnun kaldık.

 

BAUER

Hubert Brudkiewicz

Güvenilir ve titiz çalışan bir iş ortağı. Çeviriler zamanında teslim edildi ve ihtiyaçları fazlasıyla karşıladı. Çok teşekkürler, Kalite Tercüme.

 

University of Manitoba

Joseph Glass

Profesyonel ve müşteri geri bildirimlerine karşı duyarlı, en üst kalitede hizmet sunuyor. İşbirliğimizin devam etmesini istiyoruz.

 

Liberty Energy

Samuel Wu

Revizyon istekleri ve geri bildirimler karşısında oldukça duyarlı.

 

Unilever

Thomas Suen

Hızlı, etkili, uygun maliyetli çevirilerinizden ve samimi hizmetlerinizden oldukça memnun kaldık.

 

ABB LUMMUS GLOBAL GmbH

Adolpha Schultz

Kalite Tercüme her zaman uygun fiyatlar veriyor ve sürekli olarak mükemmel hizmet üretiyorlar.

 

Alcatel

Camilla Laurent

Şimdiye kadar aldığım hizmetten çok memnun kaldım, özellikle de çevirilerin doğruluğu ve zamanından teslim edilmesinden.

 

Mango

Ginessa Gomezzi

Çok teşekkür ederim. Ve ayrıca çok hızlı geri dönüşünüz için teşekkürler. Gelecekte yine Kalite Tercüme ile çalışacağız.

 

Unilexis Spain

Daniel Lillie

Kalite Tercüme, acil bir çeviriyi teslim zamanından 4 saat önce teslim ederek projeyi profesyonel bir şekilde tamamladı. Son müşteri sonuçlardan oldukça memnun kaldı. Teşekkürler, Kalite Tercüme.

 

Translate Plus

Edward Evansy

Profesyonel çeviri bürosu. Kalite Tercüme ile kesinlikle tekrar çalışmak isterim.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.