Müşteriler

Küreselleşme olgusu uluslararası pazarları daha komplike hale dönüştürmüştür. İşte bu sebeple ihtiyaçlarınızı anlayan ve yüksek kalitede ürünler ile hizmetler sunan çözüm ortaklarına ihtiyaç duyuyorsunuz. Müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışarak özel ihtiyaçlarını anlıyor ve en iyi çözümleri üretiyoruz.

Müşterilerimizle işbirliğine dayalı uzun vadeli çözüm ortaklıkları kurmaya ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Bu tür ortaklıklar müşteri bazlı çeviri ekipleri kurmamıza, müşteriye özel spesifik veritabanı oluşturmamıza ve zaman içerisinde süreçleri ve etkinliği geliştirmemize imkan sağlıyor.

Kalite Tercüme'nin müşterileri tüm dünyada bilinen markalara sahip çok uluslu şirketler olduğu gibi uluslararası pazarlarda yeni fırsatlar arayan hızla büyüyen şirketler de olmaktadır. Müşterilerimiz arasında yerel ve çok uluslu şirketler, Fortune 500 şirketleri, hukuk büroları, şahıs mükellefleri, girişimciler, devlet kurumları, uluslararası kuruluşlar bulunmaktadır. Ayrıca 5 kıtadan çeviri büroları ile işbirliği yapıyoruz.

Yılların tecrübesine dayalı birikimimizle, riski ve süreyi azaltarak ürünlerin ve hizmetlerin etkin ve güvenilir bir şekilde pazara çıkarılmasına ve şirketlerin küresel çapta büyümesine yardım ediyoruz. 

   

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.