Websitesi Çevirileri

Hedef pazarlarda online varlığınızı anlamlı kılmak amacıyla çok dilli web siteleri için kapsamlı çeviri hizmetleri sağlıyoruz. Bu maksatla projelerinizin zamanında ve belirlenen bütçe içerisinde tamamlanması için grafik tasarım ekiplerinizle işbirliği içinde çalışıyoruz.

Web sitesi çevirisi sıradan bir metin çevirisine nazaran daha çok sanatsal bir bakış açısı, emek ve zaman gerektirir. Dil ve kültürel uzmanlık ile doğru teknoloji ve proje yönetim kaynakları kullanımının bir kombinasyonudur. Projeyi yönetebilecek yeterli kaynaklara sahip olunmadığı takdirde, web sitesi çevirisi daha zaman alıcı ve yüksek maliyetli olabilir. İşte bu sebeple birçok şirket websitesi çevirisinde Kalite Tercüme'yi tercih ediyor.

Websitesi çeviri süreci şu aşamaları içermektedir:

  • Web içeriğinin çeviri ve adaptasyonu
  • Web uygulama kullanıcı arayüzlerinin çevirisi
  • Grafik yerelleştirmesi
  • Uluslararasılaştırma
  • Yerelleştirilen web sitelerinin test edilmesi
  • Çok dilli web sitesi güncelleştirmelerinin yönetimi

Web sitesi çevirisinde, dilsel doğruluk ve teknik ayrıntılara duyarlılık en önemli hususlardır. Teknik detayların yanı sıra çevirinin pazarlama jargonuna uygun olması için gerekli adaptasyonu yapıyoruz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.