Yazılı Çeviri

Müşterilerimizin küresel pazardaki dil zorluklarını aşmalarına yardım ediyoruz ve yerel piyasa gerekliliklerine göre iletişim ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmalarını sağlıyoruz.

İşletmeler yeni küresel pazarlara açılmak istediğinde, yöneticiler ürün ve hizmet dokümanlarını hızlı, doğru ve maliyet etkin bir şekilde çok sayıda dile çevirme güçlüğüyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumda izlenebilecek en iyi yol, deneyimi, teknolojiyi ve çeşitli kaynakları kullanarak hızlı profesyonel sonuçlar elde edebilen, belge çevirilerinde uzman bir çözüm ortağı ile çalışmaktır.

Kalite Tercüme ihtiyaç duyduğunuz dil çözümleri ortağınızdır.

Akademik Çeviriler

Pazarlama Çevirileri

Altyazı Çevirileri

Sigortacılık Çevirileri

Askeri Çeviriler

Teknik Çeviriler

Bilişim Teknolojisi (IT) Çevirileri

Telekomünikasyon Çevirileri

Eğitim Materyalleri Çevirileri

Tıp ve Eczacılık Çevirileri

Finans Çevirileri

Ticari Çeviriler

Hukuk Çevirileri

Turizm ve Otelcilik Çevirileri

Kamu Sektörü Çevirileri

Tüketici Ürünleri Çevirileri

Lojistik Çevirileri

Web sitesi Çevirileri

Otomotiv Çevirileri

Yazılım Yerelleştirme

Patent Çevirileri

Yeminli Çeviriler

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.