Yönetim Ekibi

 

Hasan Filik

Kurucu ve CEO

Şirketin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Filik tercüme sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimiyle Kalite Tercüme'yi küresel çapta bir tercüme bürosuna dönüştürmüştür. Tercüme sektörüne girmeden önce, yurtiçinde ve yurtdışında kamu kurumlarında ve uluslararası organizasyonlarda pek çok görevlerde bulunmuştur. Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki görevlerinin yanı sıra 6 yıl boyunca birçok ülkede NATO karargahlarında çalıştı. Bunun yanı sıra 2005 yılında Afganistan'da Uluslararası Güvenlik ve Yardım Kuvveti (International Security and Assistance Force, ISAF) karargahında satın alma ve sözleşme uzmanı olarak görev yaptı. Kara Harp Okulu'ndan Sistem Mühendisliği lisans diplomasına ve Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans diplomasına sahiptir.

Elife Filik

Satış ve Pazarlama Müdürü

Satış ve Pazarlama Müdürü Elife Filik, üretim ve iş geliştirme fonksiyonundan sorumludur. Gazi Üniversitesi Kimya Öğretmenliği bölümünden lisans diplomasına sahiptir.

 

Zeynep Bolat

İnsan Kaynakları Müdürü

İnsan Kaynakları Müdürü Zeynep Bolat, Kalite Tercüme'nin insan kaynakları uygulamalarının planlanmasından, yönetiminden ve kontrolünden sorumludur. Şirket hedeflerimiz doğrultusunda insan kaynakları politika ve stratejilerini belirler ve şirket ihtiyaçlarımıza yönelik prensip, standart ve prosedürleri geliştirir. Büromuza başvuranlar arasında uygun nitelikli kişilerin işe alınmasını sağlar. Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce-Almanca tercümanlık bölümünden lisans ve aynı üniversitenin İşletme bölümünden yüksek lisans diplomasına sahiptir.

 

Kemal Taşkınlı

Finans ve Muhasebe Müdürü

Finans ve Muhasebe Müdürü Kemal Taşkınlı, Kalite Tercüme'de finans ve muhasebe, finansal raporlama ve finansal denetim fonksiyonlarının yürütülmesinden sorumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden lisans diplomasına sahiptir. 

 

Dilay Kurt

Proje Yönetimi Müdürü

Proje Yönetimi Müdürü Dilay Kurt, projelerin planlanması, uygulanması ve takibi ve tesliminden sorumludur. Kalite Tercüme'ye katılmadan önce büyük ölçekli şirketlerde proje müdürü ve tercüman olarak çalışmıştır. Marmara Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden lisans diplomasına sahiptir.

 

Kazım Yılmaz

İdari İşler Müdürü

İdari İşler Müdürü Kazım Yılmaz, tedarik faaliyetleri, idari işler ve günlük operasyonların yönetiminden sorumludur. Kalite Tercüme'ye katılmadan önce Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmıştır. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği lisans diplomasına ve İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans diplomasına sahiptir.

 

Mehmet Ali Tor

Teknoloji Müdürü

Teknoloji Müdürü Mehmet Ali Tor, bilişim teknolojilerinin yanı sıra çeviri teknolojilerinin uygulaması ve geliştirilmesinden sorumludur. Dil işleme (language processing) alanında geniş bir deneyime sahiptir. İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği bölümünden lisans diplomasına sahiptir. Brussels Capital University ve MEB onaylı web ve grafik tasarım uzmanıdır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Tüm belgeleriniz ve çevirileriniz kendi sunucularımızda saklı kalır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde mobil cihazlardan verilerinize ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

7 gün 24 saat sorunsuz ve kesintisiz olarak bize ulaşabilirsiniz. Şirketinizin proje yöneticileri ile kendi proje yöneticilerimiz arasında etkin, hızlı ve verimli bir iletişim tesis ediyoruz.

Profesyonel Tercümanlar

Ekibimiz dil yetkinliklerinin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında iş ve çeviri tecrübesi kazanmış, lisansüstü eğitim derecelerine sahip 500+ tercümandan oluşmaktadır.