fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Büyükelçilik Belgeleri Çevirisi
Büyükelçilik Belgeleri Tercümesi Nedir?

Büyükelçilik belgeleri tercümesi ne demek diye soracak olursak kısaca, başvuru gibi resmi işlemlerde büyükelçilikler tarafından talep edilen resmi ya da resmi olmayan evrakların çevirisi şeklinde yanıt verebiliriz.

Kalite Tercüme olarak büyükelçilik belgeleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kamu sektörü çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz büyükelçilik çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz büyükelçilik tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Konsolosluk ve büyükelçilik tercüman ekibimiz kamu sektörü alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip büyükelçilik ve konsolos tercüme işlemleri konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Tercüme fiyatlarımız kapsamında büyükelçilik çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Büyükelçilik İngilizce çeviri ücretleri, Türkiye büyükelçilikleri ile ilgili metinlerin çevirisi, büyükelçilikte işlenen suçlar ile ilgili metinlerin çevirisi, büyükelçilik iş ilanı ile ilgili metinlerin çevirisi, büyükelçilik görevlileri ile ilgili metinlerin çevirisi, büyükelçilik iletişim bilgileri ve büyükelçilik adresleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Kamu Sektörü Çevirileri

Küreselleşme dünyayı daha da küçültmüş ve devletler doğru, hızlı ve maliyet etkin dil çözümlerine daha çok ihtiyaç duyar hâle gelmiştir. Bugün hükûmetler ve kamu kurumları için aşağıdaki alanlarda yerel toplumlarla iletişim kurmak ve bilgi alışverişinde bulunmak artık bir zorunluluktur.

Ekonomi ve siyaset tüm dünyada birbirine entegre olduğu için hükûmetler tüm düzenleyici alanlarda profesyonel çeviri hizmetlerinden yararlanmaktadır. Resmî belgelerin çevirisi, anlamın doğru yansıtılabilmesi için hukuk terminolojisinin ve uygun terimlerin kullanılmasını gerektirir.

Kalite Tercüme her çaptaki devlet kuruluşunun büyük ölçekli projelerini üstlenecek geniş ve deneyimli bir tercüman kadrosuna sahiptir. Tercümanlarımız kamu kurumlarına ait metinlerin çevirisinde uzmandır ve bu uzmanlıkları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında mesleki tecrübeye sahip olmalarından ileri gelmektedir.

Devlet projeleri sadece doğruluk ve zamanında teslimi değil aynı zamanda yüksek düzeyde hassas içerikleri gizlilik esası çerçevesinde tercüme edecek nitelikli ve profesyonel bir tercüme ekibini gerektirir. Kalite Tercüme bilgi gizliliğini ve güvenliğini temin edecek sistemlere sahip bir tercüme bürosudur.

Tüm devlet kurumları mali yıl içerisinde belirli bütçelere ve fiyatlandırma esaslarına tabidir. Bu esaslara uygun hareket etmekte ve çevirileri uygun fiyatla ve en yüksek kalitede teslim etmek için bütçe ve zaman programınıza uygun şekilde çalışmaktayız.

Büyükelçilik Belgeleri Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.