fbpx

Fortune 500'den Referanslarımız
100+ Dilde Hizmet
Dil konusunda uzman ekibimizle 100'ü aşkın dilde müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Ulusal veya uluslararası nitelikte çeşitli sertifikalara sahip tercümanlarımız, hedef dile hâkimiyetin yanı sıra metnin alanıyla ilgili derin bilgi birikimine de sahiptir.
3 Aşamalı Proje Süreci
Standart çeviri sürecimiz çeviri, editing ve son okuma olmak üzere üç aşamadan oluşmakta ve her aşama birbiriyle iletişim hâlindeki farklı dil uzmanları tarafından titizlikle yürütülmektedir. Bunların yanı sıra şirketimiz ISO belgelerine ve kalite güvence sertifikalarına da sahiptir.
Geniş Hizmet Alanı
Kalite Tercüme olarak yaklaşık 300 farklı alanda hizmet sunuyoruz. Akademik çeviriden medikal çeviriye, hukuk çevirisinden teknik çeviriye uzanan geniş hizmet yelpazemiz ve deneyimli dil uzmanlarımızla müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz.
Uzman Ekip
Alanında uzman 2000+ tercümandan oluşan ekibimizle profesyonel hizmet sunuyoruz. Tercüman adayları konusunda son derece seçici davranıyor ve beklentilerimizi en üst düzeyde karşılayan adaylarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalite Tercüme

Markalarımız
Ana Sayfa
Yerli veya yabancı üniversitelerde görev yapan akademisyenlere akademik çeviri ve native speaker editing desteği sağlıyoruz.
www.kaliteakademik.com
Ana Sayfa
Profesyonel çalışma anlayışına sahip deneyimli native speaker editörlerimizle editing / proofreading hizmeti sunuyoruz.
www.kaliteediting.com
Ana Sayfa
Askeri terminolojiye tam anlamıyla hâkim ve askeri altyapı ve bilgi birikimine sahip deneyimli kadromuzla profesyonel hizmet sunuyoruz.
Yapım aşamasında
Ana Sayfa
Kalite Grafik bünyesinde oluşturacağımız özgün tasarımlarla müşterilerimizin rakiplerinden bir adım önde olmalarını hedefliyoruz.
www.kalitegrafik.com
Hizmetlerimiz

Kalite Tercüme olarak deneyimli tercüman ve editörlerden oluşan kadromuzla yazılı ya da sözlü olmak üzere tüm çeviri ihtiyaçlarınızda size profesyonel, uygun zamanlı ve maliyet etkin çözümler sunuyoruz.

Yazılı Çeviri
Maksimum kaliteyi hedefleyen yaklaşımımızdan yola çıkarak geniş kapsamlı yazılı çeviri hizmet yelpazemizle çeşitli sektörlerdeki müşterilerimizin beklenti ve taleplerine cevap veriyoruz.
Sözlü Çeviri
Çok kültürlülüğün arttığı küresel arenada faaliyet gösteren pek çok kuruluş için kritik bir hizmet niteliğindeki sözlü çeviri kapsamında hukuk, tıp ve mühendislik gibi alanlarda profesyonel hizmet sunuyoruz.
Editing ve Proofreading
Sıfır hata politikamız ve deneyimli editör kadromuzla her çeviriyi ayrıntılı bir kontrol sürecinden geçiriyor ve size ideal kalitede editing (redaksiyon) ve proofreading (son okuma) hizmeti sunuyoruz.
Transkripsiyon
Hukuk büroları, medikal kuruluşlar, piyasa araştırması yapan ajanslar, film şirketleri, medya kuruluşları, devlet kurumları ve üniversiteler için profesyonel transkripsiyon çözümleri sağlıyoruz.
Masaüstü Yayıncılık
Masaüstü yayıncılık departmanımızla tüm dokümanlarınızın dijital ortama aktarılmasını sağlıyor ve son görsel kontrollerini gerçekleştirerek bu dokümanları baskıya hazır hâle getiriyoruz.
Yerelleştirme
Her türlü projeyi tamamlayabilecek donanımına sahip yerelleştirme ekibimizle müşterilerimizin uygulamalarının yerel işletim platformlarında etkin bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.
Neden Biz?

Kurumsal adımızın bir yansıması gereği kalite konusuna son derece önem veriyoruz. Profesyonel kadromuz ve etkin proje süreçlerimiz sayesinde müşterilerimize uluslararası kalite standartlarında hizmet sunuyoruz.

Yüksek Kapasite photo

Yüksek Kapasite

Çeviri yaptığımız tüm dil çiftlerinde, ihtiyaçlarınıza daima hızlı ve etkin bir şekilde cevap verecek kaynaklara yeterli ölçüde sahibiz. Kalite Tercüme olarak 2000+ tercümanla her türlü hacimdeki metnin çevirisini makul süreler içinde teslim edebiliriz.
Maksimum Kalite photo

Maksimum Kalite

Çeviri kalitesine bağlılığımız, projenin kabulünden zamanında teslimine kadar proje sürecinin tüm aşamalarında devam etmektedir. Profesyonel dil uzmanlarından oluşan ekibimiz ve kalite güvence sistemlerimiz sayesinde ideal kalitede çevirilere imza atıyoruz.
Profesyonel Süreç Yönetimi photo

Profesyonel Süreç Yönetimi

Müşterilerimiz ile tercümanlarımız arasında süreç yönetimi konusunda deneyime ve insan ilişkilerinde derin birikime sahip proje yöneticilerimiz ile projenin başlangıcından bitişine kadar tüm aşamaların sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje

Ana Sayfa

Gizlilik ve Güvenlik
Bilgi Güvenliği

Bilgi ve belge güvenliğinin ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Gerek kişisel veya şirkete özel bilgileriniz gerekse küresel pazara yeni çıkacak ürünlerinizin güvenliği önem arz etmektedir. Güvenlik hususu şirket kültürümüzün bir parçasıdır ve bu noktada tüm ekibimizin hassasiyeti en üst düzeydedir. Bu doğrultuda, Bilgi Güvenliği ekibimiz, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin en iyi uygulamalarını faal tutmakta ve fikri ve sınai mülkiyet haklarınızın korunması hususunda en gelişmiş yöntemleri kullanmaktadır. Ofis içi ve serbest zamanlı çevirmen ve editör ekibimiz şirketimizle gizlilik sözleşmesi imzalamakta ve bilgi güvenliği konusu yasal belgelerle garanti altına alınmaktadır.

Ana Sayfa

Ana Sayfa

Ana Sayfa