fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Çalışma Vizesi Çevirisi
Çalışma İzni Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında çalışma izni çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan çalışma izni İngilizce çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. E çalışma izni başvurusu ve çalışma vizesi için tercüme talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çalışma vizesi için gerekli belgeler konusunda detaylı fiyatlar, e çalışma izni başvuru işlemleri ile ilgili belgelerin çevirisi, çalışma vizesi İngilizce çeviri işlemleri, çalışma vizesi Türkiye ve çalışma izni Almanya için istenen evrakların çevirisi, yabancı tercüman çalışma izni çevirisi, çalışma izni almak ile ilgili metinlerin çevirisi, Almanya çalışma vizesi için gerekli evraklar ile ilgili çeviriler ve diğer çeviri türleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak veya göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik başvurusu evraklarında çevirinin niteliği başvuru sürecini etkileyebilir. Bu nedenle çeviri sürecinin dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Başta ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Kanada ve Malta olmak üzere tüm ülkeler için yurt dışı eğitim, göçmenlik veya çeşitli nedenlerle vize başvurusunda bulunanlara doğru, güvenilir ve nitelikli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonel yeminli çeviri büromuz ve online yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Çalışma Vizesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.