fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Konşimento Çevirisi
Konşimento Tercümesi

Kalite Tercüme olarak konşimento çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz finans çevirisi kapsamında konşimento tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz konşimento İngilizce çeviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan konşimento tercüme ekibimiz, lojistik sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Konşimento tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeyi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Konşimento tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Konşimento çeviri ücreti (konşimento İngilizce çevirisi ile ilgili fiyatlar), konşimento örnekleri ile ilgili metinlerin çevirisi, konşimento türü ile ilgili metinlerin çevirisi, Türkçe konşimento örneği ile ilgili metinlerin çevirisi, konşimento doldurma ile ilgili metinlerin çevirisi, konşimento arka sayfası ile ilgili metinlerin çevirisi, konşimento oluşturma ile ilgili metinlerin çevirisi, konşimento örneği Türkçe metinlerin çevirisi, konşimento örnek İngilizce metin çevirisi ve noter onaylı konşimento çevirisi ile ilgili bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Lojistik Çevirileri Nedir?

Lojistik depolama, tüketim ve nakliye bağlamında bir süreç yönetimidir. Bu alan, ayrıca ulaştırma, envanter, depolama, malzeme yükleme, ambalajlama ve güvenlik gibi aşamaları da kapsar. Kalite Tercüme uzman ve tecrübeli kadrosuyla ulaştırma ve lojistik sektöründeki müşterilerine çeviri hizmeti sunmaktadır. Büyük hava yolu şirketleri ile lojistik, gümrükleme, demir yolu ve denizcilik şirket ve kurumlarının ve nakliye şirketlerinin tercih ettiği bir çeviri çözüm ortağıyız.

Lojistik sektöründeki şirketlere çeviri yaparken lojistik bilgisi olan ve bu sektörde aktif olarak çalışmış tercümanları tercih ediyoruz. Lojistik sektöründeki yıllara dayanan tecrübeleri ile tercümanlarımız, lojistik metinlerinin yanı sıra yazılım yardım kılavuzlarının ve müşteri portallarından kalite prosedürlerine ve basın duyurularına kadar çok çeşitli dokümanların çevirisini yapmışlardır.

Lojistik Çevirileri Nasıl Yapılır?

Kalite Tercüme‘nin lojistik çeviri ekibi lojistik sektörünün derin bilgisine, terminolojisine, prosedürlerine, konseptlerine ve iş deneyimine sahiptir ve her müşteri için kaliteli ve hızlı çeviri hizmeti vermeye kendini adamıştır. Bilindiği üzere kısıtlı süreler bu sektörün en büyük zorluklarından biridir. Profesyonel çeviri ekibimizle bu zorluğu aşmanıza yardımcı oluyoruz.

Uluslararası ticaretin yapıtaşı niteliğindeki lojistik sektörü dünya ekonomisinde kilit rol oynamaktadır. Ekonomiye bu denli yön veren bir sektörle ilgili çeviriler de yüksek ölçüde hassasiyet gerektirmektedir. Lojistik çevirileri açık, net ve yoruma kapalı olmalıdır.

Konşimento Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.