fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Tanıtım Filmi Çevirisi
Tanıtım Filmi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme’nin uzmanlaştığı alanlardan biri de tanıtım filmi tercüme işlemidir. Tüm tanıtım filmi çeviri işlemlerimiz, bu konuda uzman ve uzun süreli deneyim sahibi tercümanlarımızca yapılmaktadır.

Her dilin yarattığı kültürel çağrışımların farklılığından dolayı reklam, tanıtım ve pazarlama metinlerinin çevirisi oldukça zordur. Söz konusu zorluğu aşmak, yalnızca tercümanın ilgili dilin inceliklerini bilmesiyle mümkün olur. Reklam, tanıtım ve pazarlama metinleri çevirilerinde masumane ve dürüstçe yapılmış ancak kesinlikle hatalı olan çeviri örneklerine sıklıkla rastlanmaktadır ve kelimelerin hatalı bir şekilde yorumlanması niyeti aşacak düzeyde zarar verici olabilir. Tanıtım filmi çevirisi Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir tercüme alanı değildir. Tanıtım Tureng gibi en popüler ve güvenilir online sözlükler yardımıyla kolayca gerçekleştirilecek bir çeviri türü de değildir. Tanıtım filmi çevirisi için derin araştırma ve yaratıcı çözümler gerekebilir.

Kalite Tercüme, bu bağlamda tanıtım filmi İngilizce çeviri ve tanıtım filmi Almanca çeviri işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek tanıtım filmi çeviri ekibine sahiptir. Kalite Tercüme olarak tanıtım filmi ile ilgili çevirilerde profesyonel destek sağlıyoruz.

cevirmen1

Tanıtım filmi tercüme ücretleri, tanıtım videosu örnekleri ile ilgili metinlerin çevirisi, tanıtım filmi metni örnekleri, tanıtım videosu fiyatları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tanıtım filmi çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

online1
E-pazarlama Tanımı ve Pazarlama Çevirisi Püf Noktaları

E-pazarlama, bir markanın tanıtım amacıyla mobil araçlar, interaktif platformlar ve internet yoluyla gerçekleştirdiği faaliyetlerdir. Kurumumuz e-pazarlama ve geleneksel pazarlama alanlarında profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır.

Pazarlama ve satış metinlerinin çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz pazarlama çevirileri bir markanın imajına zarar vermekle kalmaz, ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Bu doğrultuda, küresel pazarlara hitap etmenin ana yolu, bir şirketin tanıtım kampanyasının nasıl başarılı olacağı konusunda bazı püf noktalarını bilmekten geçer. Uluslararası tanıtım sırasında en çok dikkat edilmesi gereken hususlar hedef kitlenin sosyokültürel yapısıyla siyasi ve hukuki uygulamalarıdır. Din, kültür, toplumsal dogmalar, ticari alışkanlıklar ve ahlaki değerler de ideal bir reklam kampanyası öncesinde dikkate alınmak zorundadır.

Kalite Tercüme bünyesindeki tercümanlar bu tür bir kültürel aracılık rolünü üstlenebilecek ve ilgili mesajla hedef kitle arasında ön yargısız ve etkin çözümler üretebilecek yetkinliğe sahiptir.

Tanıtım Filmi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.