fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Denetim Raporu Çevirisi
Denetim Raporu Tercümesi

Finansal hizmetler sektöründeki değişim hızına ayak uydurmak günümüzde çok çetin bir mücadeleyi gerekli kılmaktadır. Müşteriler çok farklı kültürlerden ve coğrafyalardan gelmekte ve finans ve yatırım ürünleri yelpazesi sürekli olarak genişlemektedir. Dolayısıyla bu alanda sektörünüzü sizin kadar iyi bilen deneyimli bir tercüman ekibinden profesyonel destek almanız gerekebilir. Ayrıca finansal tercüme gizliliği, markanın korunmasını ve yerel pazar girdilerini dikkate alan bir çeviri stratejisinin ön planda tutulmasını gerektirmektedir.

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla denetim raporu çeviri işlemlerinde (iç denetim raporu çeviri vb.) profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz finans ve hukuk çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz profesyonel denetim çeviri desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz denetim raporu tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Denetim raporu çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce denetim raporu örneği çevirileri, Almanca denetim raporu örnek çevirileri, denetim raporu bölümleri ile ilgili çeviriler, İngilizce iç denetim raporu örneği ile ilgili çeviriler, Almanca iç denetim raporları çeviri örnekleri, öz denetim değeri ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı denetim raporu tercüme işlemleri hakkında telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Finansal Çeviri Nasıl Yapılır?

Finans sektöründe görev alma, finansal risklerin yönetiminde büyük sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Örneğin analizlerin, gelir-gider raporlarının, uluslararası iş anlaşmalarının ve fon izahnamelerinin çevirisinde son derece hassas davranılmalıdır. Bu tür belgeler ilgili kişiler, kurumlar ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır. Finansal bir tablo ya da kâr hesabı belgesinde nokta ile virgülün karıştırılması bile ciddi problemlere yol açabilmektedir. Dolayısıyla finans çeviri işlemleri için büyük ölçüde uzmanlık bilgisi ve maksimum dikkat gerekmektedir.

Finansal Çeviri Riskleri Nelerdir?

Finans PDF formatında ya da çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. Finans ve hukuk alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan finans uzmanı çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında ya da hukuk bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, finans direktörü çeviri uzmanı gibi finans alanında çalışan profesyonellerle ve finans alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz. Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları, düşünce kuruluşları ve danışmanlık şirketleri için finansal İngilizce çeviri ekibiyle finans çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Denetim Raporu Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.