fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Denetim Raporu Çevirisi
Denetim Raporu Nedir?

Denetim sonuçlarının yüksek denetim kurumunun üst yönetimine, denetlenen kurumlara ve parlamentoya bildirildiği rapordur. Denetçinin, denetim çalışmasının nihai ürünüdür. Denetim raporu güncel ve geçerli bilgiler içermeli, doğru ve tarafsız olmalıdır.

Denetim Raporu Çevirisi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla denetim raporu çeviri işlemlerinde (iç denetim raporu çevirisi vb.) profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz denetim raporu tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz profesyonel denetim raporu çeviri desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz denetim raporu tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Denetim Raporu Tercümesi

Kurumumuzda  bulunan uzman ve deneyimli kadrolarımızla denetim raporu tercüme işlemlerinde (iç denetim raporu çevirisi vb.) profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz denetim raporu tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz profesyonel denetim raporu tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Denetim Raporu Çevirisi Nasıl Yapılır?

Denetim raporu çevirisi alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan finans uzmanı çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında ya da muhasebe bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, denetim raporu çeviri uzmanı gibi finans alanında çalışan profesyonellerle ve finans alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz.

Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları, düşünce kuruluşları ve danışmanlık şirketleri için denetim raporu tercüme ekibiyle denetim raporu çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Denetim Raporu Çeviri Ücretleri

Denetim raporu çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce denetim raporu örneği çevirileri, Almanca denetim raporu örnek çevirileri, denetim raporu bölümleri ile ilgili çeviriler, İngilizce iç denetim raporu örneği ile ilgili çeviriler, Almanca iç denetim raporları çeviri örnekleri, öz denetim değeri ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı denetim raporu tercüme işlemleri hakkında telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denetim Raporu Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.