fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Donanım Çevirisi
Donanım Ürünleri Nelerdir?

Donanım, teknolojik bir ürünün somut olarak algılanabilen parçaları olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda, bilgisayar donanımı bir bilgisayar sisteminin fiziksel bileşenleri olarak nitelendirilebilir. İster donanım, mühendislik yazılımları, telekomünikasyon çözümleri, hosting çözümleri isterse diğer türlü ürün veya hizmet sunuyor olun, küresel pazarların aşırı rekabet ortamında varlığınızı sürdürmeniz gerekmektedir.

Küresel pazarlardan pay almak ve başarılı bir şekilde rekabet edebilmek, gücünüzü hedef kullanıcılara ve müşterilere doğru ve etkin bir şekilde aktarabilme yeteneğinize bağlıdır. Müşteri tabanınızı küresel pazarlarda genişletmek için hedef sektörlerde marka farkındalığı ve bağlılığı oluşturmanız gerekir. Bunun için hedef kitlenin en iyi anlayabileceği ve algılayabileceği seviyede iletişim kurmak esas olmalıdır.

Kalite Tercüme olarak bilgisayar donanım şirketlerine ve yazılım üreticilerine uluslararası pazarlardaki ve Türk pazarındaki ticari faaliyetleri için teknik çeviri kapsamında donanım çeviri hizmeti sunuyoruz. Kurum olarak geniş yelpazedeki dosya formatları ve platformlarıyla çalışıyor, yerelleştirme (lokalizasyon) sonrası test işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak en gelişmiş çeviri hafızası sistemleri ile grafiksel yazılım yerelleştirme araçlarını kullanıyoruz.

cevirmen1
online1
Donanım Teknolojileri Çevirisi

Dijitalleşen dünyada çeviri, bilişim teknolojilerinde büyük önem taşımaktadır. Kalitemizi ortaya koymak için bilgi işlem teknolojileri, telekomünikasyon ve donanım çevirisi alanında geniş tecrübe sahibi veya bu alanlarda eğitim almış ve bu alanlardaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanları ile iş birliği yapıyoruz. Proje yöneticileri, profesyonel tercümanlar, editörler, bilgi teknolojisi danışmanları, bilgisayar programcıları, bilgi teknolojisi sorumluları, web tasarım uzmanları, yerelleştirme mühendisleri ve grafik tasarım uzmanları gibi profesyonelleri bir araya getirerek ve yazılım, donanım, internet teknolojisi ve e-öğretim bölümlerinin beklentilerine odaklanarak IT sektöründe yer alan şirketlerin tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Teknik çeviri ve IT çevirisi kapsamındaki bilgisayar donanımı çevirileri, dil yetkinliğinin yanı sıra mühendislik altyapısına ve jargonuna sahip profesyonel tercümanlar ile gerçekleştirilmesi gereken bir çeviri alanıdır.

Kalite Tercüme’de gerçekleştirilen bilgisayar donanımı tercüme işlemleri eğitimli editörlerimiz tarafından titizlikle yapılan karşılaştırmalı kontrollere tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilerek kullanıcı dostu çeviri metinler ortaya çıkarılmaktadır.

Donanım Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.