fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Donanım Çevirisi
Donanım Ürünleri Nelerdir?

Donanım, teknolojik bir ürünün somut olarak algılanabilen parçaları olarak tanımlanmaktadır. Bu doğrultuda, bilgisayar donanımı bir bilgisayar sisteminin fiziksel bileşenleri olarak nitelendirilebilir. İster donanım, mühendislik yazılımları, telekomünikasyon çözümleri, hosting çözümleri isterse diğer türlü ürün veya hizmet sunuyor olun, küresel pazarların aşırı rekabet ortamında varlığınızı sürdürmeniz gerekmektedir.

Donanım Ürünleri Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak bilgisayar donanım şirketlerine ve yazılım üreticilerine uluslararası pazarlardaki ve Türk pazarındaki ticari faaliyetleri için teknik çeviri kapsamında donanım ürünleri çeviri hizmeti sunuyoruz. Kurum olarak geniş yelpazedeki dosya formatları ve platformlarıyla çalışıyor, yerelleştirme (lokalizasyon) sonrası test işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak en gelişmiş donanım ürünleri çeviri hafızası sistemleri ile grafiksel yazılım yerelleştirme araçlarını kullanıyoruz.

Online Donanım Ürünleri Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla donanım Ürünleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz donanım Ürünleri çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz donanım Ürünleri çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz donanım Ürünleri tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Donanım Teknolojileri Çevirisi

Teknik çeviri ve IT çevirisi kapsamındaki bilgisayar donanımı çevirileri, dil yetkinliğinin yanı sıra mühendislik altyapısına ve jargonuna sahip profesyonel tercümanlar ile gerçekleştirilmesi gereken bir çeviri alanıdır.

Kalite Tercüme’de gerçekleştirilen bilgisayar donanımı tercüme işlemleri eğitimli editörlerimiz tarafından titizlikle yapılan karşılaştırmalı kontrollere tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar profesyonel editörlerimiz tarafından giderilerek kullanıcı dostu çeviri metinler ortaya çıkarılmaktadır.

Donanım Ürünleri Çeviri Ücretleri

Donanım Ürünleri çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Donanım Ürünleri tercüme fiyatları (Donanım Ürünleri İngilizce çevirisi, donanım Ürünleri Almanca çevirisi vb.), donanım Ürünleri tercümesi, Donanım Ürünleri çevirileri kapsamındaki metinler, donanım Ürünleri sözlüğü ve noter onaylı donanım Ürünleri çevirisi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Donanım Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.