fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Hisse Senedi Çevirisi
Hisse Senedi Çeviri Hizmeti

Finansal hizmetler sektöründeki değişim hızına ayak uydurmak günümüzde çok çetin bir mücadeleyi gerekli kılmaktadır. Müşteriler çok farklı kültürlerden ve coğrafyalardan gelmekte ve finans ve yatırım ürünleri yelpazesi sürekli olarak genişlemektedir. Dolayısıyla bu alanda sektörünüzü sizin kadar iyi bilen bir tercüman ekibinden dil desteği almanız gerekebilir. Ayrıca finansal tercüme gizliliği, markanın korunmasını ve yerel pazar girdilerini dikkate alan bir çeviri stratejisinin ön planda tutulmasını gerektirmektedir.

Finansal hizmetler sektöründe bankacılık ve sigortacılıktan hisse senedi çevirisi ve varlık yönetimine kadar geniş bir yelpazede deneyim sahibiyiz. Paydaşlarla, yatırımcılarla ve geniş finans toplumlarıyla etkin bir şekilde iletişim kurmanızı ve şirket projelerinizin dış dünyaya aktarılmasını sağlayacak isteğinize göre özelleştirilmiş dil çözümleri sunuyoruz. Doğru teknolojileri kullanarak herhangi bir bölgede yeni müşteri kazanmaları ve mevcut müşterilerini korumaları için finans şirketlerine küresel çapta dil hizmetleri sağlıyor, ilgili kurumlara bankacılık ve finans çeviri hizmeti sunuyoruz.

Hisse senedi tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Hisse senedi çeviri ücretleri, hisse senedi örnekleri ile ilgili metinler; hisse senedi dönüşüm, hisse senedi alış satış görme, hisse senedi gönderme ya da hisse senedi aktarma işlemleri ile ilgili metinler; imtiyazlı hisse senedi çeviri metinleri; İngilizce hisse çeviri metinleri ve noter onaylı yeminli hisse senedi tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Finansal Çeviri Nasıl Yapılır?

Hisse senedi çeviri işlemlerinde en küçük bir detayın bile çok önemli olduğu ve küçük bir hatanın hukuki sonuçlar doğurabileceği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla hisse senedi Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir. Hisse senedi Tureng gibi en popüler ve güvenilir online sözlükler yardımıyla kolayca gerçekleştirilecek bir çeviri türü de değildir. Bunlardan yola çıkarak tüm alanlarda olduğu gibi sözleşme çevirilerinde de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir.

Finansal Çeviri Riskleri Nelerdir?

Finans PDF formatında ya da çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. Finans ve hukuk alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan hisse senedi çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında veya hukuk bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları, düşünce kuruluşları ve danışmanlık şirketleri için finansal İngilizce çeviri ekibiyle hisse senedi çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hisse Senedi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.