fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Hisse Senedi Çevirisi
Hisse Senedi Nedir?

Pay senedi veya Hisse senedi, bir şirketin anaparasının eşdeğer parçalarından biri. Bir şirkete ait hisse senedini satın alan kişiler o şirketin ortakları arasına katılırlar. Hisse senedi, şirket ile hisse sahibi arasındaki özel ilişkiyi ifade eder.

Hisse Senedi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak hisse senedi çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hisse senedi çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz İngilizce hisse senedi çevirileri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz hisse senedi tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Hisse Senedi Tercümesi Nasıl Yapılır?

Sektörde bankacılık ve sigortacılıktan hisse senedi çevirisi ve varlık yönetimine kadar geniş bir yelpazede deneyim sahibiyiz. Paydaşlarla, yatırımcılarla ve geniş finans toplumlarıyla etkin bir şekilde iletişim kurmanızı ve şirket projelerinizin dış dünyaya aktarılmasını sağlayacak isteğinize göre özelleştirilmiş dil çözümleri sunuyoruz. Doğru teknolojileri kullanarak herhangi bir bölgede yeni müşteri kazanmaları ve mevcut müşterilerini korumaları için finans şirketlerine küresel çapta dil hizmetleri sağlıyor, ilgili kurumlara hisse senedi tercüme hizmeti sunuyoruz.

cevirmen1
online1
Hisse Senedi Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Hisse senedi çeviri ücretleri, hisse senedi örnekleri ile ilgili metinler; hisse senedi gönderme ya da hisse senedi aktarma işlemleri ile ilgili metinler; imtiyazlı hisse senedi çeviri metinleri; İngilizce hisse çeviri metinleri ve noter onaylı yeminli hisse senedi tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Hisse Senedi Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online hisse senedi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hisse senedi çeviri çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz hisse senedi tercümesi alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Hisse Senedi Çeviri Riskleri Nelerdir?

Finans ve hukuk alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan hisse senedi çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında veya hukuk bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, bankalar, sigorta şirketleri ve danışmanlık şirketleri için finansal İngilizce çeviri ekibiyle hisse senedi çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hisse Senedi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.