fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İngilizce Türkçe Çeviri
Profesyonel İngilizce Türkçe Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme, Türk çeviri sektörünün lider tercüme şirketlerinden biridir. Güçlü tercüman ağımızla 5 kıta ve 50 ülkedeki müşterilerimize İngilizce Türkçe başta olmak üzere çok sayıda dil çiftinde hizmet veriyoruz. Hukuk, akademik, medikal, teknik, IT ve daha birçok alanda hizmet veren kurumumuz, noter yeminli tercüme, apostil onaylı tercume, editing (redaksiyon), proofreading, transkripsiyon, yerelleştirme (lokalizasyon), altyazı, masaüstü yayıncılık ve marka ismi analizi gibi alanlarda da ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kalite Tercüme olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini hızla değişen küresel pazarda eşsiz değerler yaratarak sunmaları için özel dil çözümleri üretiyoruz. Amacımız sadece kaliteli çeviri sunmak değil, müşterilerimizin tüm dünyadaki yatırımlarından elde edecekleri kazançların ve pazar paylarının artmasına da yardımcı olmaktır. Kalite Tercüme olarak küresel piyasalara açılmaları noktasında müşterilerimize eşlik ediyor ve onların güçlerine güç katıyoruz.

Kurumumuz, sektöre yönelik derin tecrübe ve bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Kalite Tercume, hâlihazırda 2000’in üzerinde tercüman (freelancer) ve editör ağıyla tercüme sektöründe Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasındadır. Kalite, maliyet ve verimlilik açısından müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek işimizi büyütmeye devam etmeyi hedefliyoruz.

cevirmen1
online1
Neden Biz?

Birbirinden farklı uzmanlık alanlarına sahip, hedef dile ve kültüre hâkim, deneyimli tercüman ekibimizle 100+ dilde profesyonel hizmet sunuyoruz. Kalite Tercüme olarak hiçbir projede makine çevirisini tercih etmiyor, kalite güvencesi sağlamak üzere 3 aşamalı standart çeviri sürecimiz kapsamında çeviri, editing ve son okuma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sektörde yaygın olarak kullanılan CAT araçlarını yüksek hacimli terminoloji kaynaklarımızla birlikte çeviri sürecimizde aktif olarak kullanıyor, çeviri yaptığımız tüm dillerde, ihtiyaçlarınıza daima hızlı ve etkin bir şekilde cevap verecek kaynaklarımızla müşterilerimize farklı hacim ve özelliklere sahip çalışmalarda geniş kapasitemizden ve kaynaklarımızdan yararlanma fırsatı sunuyoruz. Yüksek düzeyde ulaşılabilirlik sağlamak üzere ofisimizde vardiya sistemiyle çalışıyor ve müşteri memnuniyetinin kilit rol oynadığı bir çalışma modeli uyguluyoruz.

Kurumsal çalışma stratejimizle şirket bünyemizde bir araya getirdiğimiz çeviri sektörünün en gözde ve deneyimli tercümanlarıyla kurum prestijimiz sürekli artmakta ve yeni müşterilerimizin büyük çoğunluğu sürekli müşterilerimizin tavsiyesiyle kurumumuza başvurmaktadır. Şirket kültürümüzün bir parçası niteliğindeki bilgi güvenliği konusuna maksimum hassasiyetle yaklaşıyor, uçtan uca proje yönetimimiz sayesinde yüksek hacimli ve çok dilli projelerin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri ilgili tercüman ve editörlerimizle paylaşarak mesleki gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

İngilizce Türkçe Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.