fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
İngilizce Türkçe Çeviri
Profesyonel İngilizce Türkçe Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme, Türk çeviri sektörünün lider tercüme şirketlerinden biridir. Güçlü tercüman ağımızla 5 kıta ve 50 ülkedeki müşterilerimize İngilizce Türkçe Çeviri başta olmak üzere çok sayıda dil çiftinde hizmet veriyoruz. Hukuk, akademik, medikal ve daha birçok alanda hizmet veren kurumumuz, noter yeminli tercüme, apostil onaylı tercume, editing (redaksiyon), proofreading, transkripsiyon, yerelleştirme (lokalizasyon), altyazı  gibi alanlarda da ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmeti sunmaktadır.

Amacımız sadece kaliteli çeviri sunmak değil, müşterilerimizin tüm dünyadaki yatırımlarından elde edecekleri kazançların ve pazar paylarının artmasına da yardımcı olmaktır. Kalite Tercüme olarak küresel piyasalara açılmaları noktasında müşterilerimize eşlik ediyor ve onların güçlerine güç katıyoruz.

İngilizce Türkçe Çeviri Nasıl yapılır?

Başarılı bir İngilizce Türkçe çevirisi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. İngilizce Türkçe tercüme ihtiyaçlarınız resmî belge çeviri işi, hukuk çeviri konusunda deneyimli bir tercümansanız, Türkçe İngilizce çeviri, İngilizce Türkçe çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, İngilizce Türkçe tercümesi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde İngilizce Türkçe çeviri yaparak para kazanmak veya İngilizce Türkçe tercümesi yaparak para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Online İngilizce Türkçe Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online İngilizce Türkçe çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz İngilizce Türkçe çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz İngilizce Türkçe çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

İngilizce Türkçe Çeviri Ücretleri

İngilizce Türkçe Çeviri çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce Türkçe tercüme fiyatları, İngilizce Türkçe tercümesi, İngilizce Türkçe çevirileri kapsamındaki metinler, İngilizce Türkçe Çeviri sözlüğü ve noter onaylı İngilizce Türkçe çevirisi hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz?

Kalite Tercüme olarak hiçbir projede makine çevirisini tercih etmiyor, kalite güvencesi sağlamak üzere 3 aşamalı standart çeviri sürecimiz kapsamında çeviri, editing ve son okuma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sektörde yaygın olarak kullanılan CAT araçlarını yüksek hacimli terminoloji kaynaklarımızla birlikte çeviri sürecimizde aktif olarak kullanıyor, çeviri yaptığımız tüm dillerde, ihtiyaçlarınıza daima hızlı ve etkin bir şekilde cevap verecek kaynaklarımızla müşterilerimize farklı hacim ve özelliklere sahip çalışmalarda geniş kapasitemizden ve kaynaklarımızdan yararlanma fırsatı sunuyoruz.

İngilizce Türkçe Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.