fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Makbuz Çevirisi
Makbuz Çevirisi

Küresel piyasaların yükselişiyle birçok şirket artık kendi ülke sınırlarının ötesinde faaliyet göstermektedir. Bu değişim dil engellerini beraberinde getirmiştir. Günümüzün küresel iş ortamında güvenilir ticari çeviriler başarı ile başarısızlık arasındaki farkı yaratmaktadır.

Bu kapsamda Kalite Tercüme olarak makbuz çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve ticari çeviri kapsamında makbuz tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli türlerde çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz makbuz, e-makbuz ve benzer alanlarda profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz makbuz çeviri İngilizce işlemlerine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. Makbuz tercümesi dâhil olmak üzere çeşitli türlerdeki çevirileri yapan ekibimiz sektörde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Resmi evraklarda çevirinin niteliği başvuru sürecini veya benzer kritik süreçleri etkileyebilir. Bu nedenle çevirinin çok dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine ve dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

cevirmen1
Makbuz Tercüme Fiyatları

Makbuz tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Makbuz çeviri ücretleri, makbuz doldurma ile ilgili metinlerin çevirisi, e makbuz doğrulama ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

online1
Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Ticari ya da kişisel belgelerinizin çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Böylelikle müşterilerimize yerel veya uluslararası amaçla kullanılabilecek çeviriler sunuyoruz.

Kalite Tercüme profesyonel yeminli çeviri bürosu ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Süreci

Profesyonel tercümanlarımız tarafından noter yeminli tercüme işlemi tamamlanan belgeleriniz, size ulaştırılmadan önce mutlaka başka bir tercüman tarafından kontrol edilmekte, bu aşama sayesinde metninizin cümle ve anlam bütünlüğü korunmakta ve terminolojik hatalara yer verilmemektedir.

Çeviri döngümüze giren metinler editing veya proofreading işlemlerinden geçmektedir. Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

Makbuz Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.