fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Makbuz Çevirisi
Makbuz Çevirisi

Küresel piyasaların yükselişiyle birçok şirket artık kendi ülke sınırlarının ötesinde faaliyet göstermektedir. Bu değişim dil engellerini beraberinde getirmiştir. Günümüzün küresel iş ortamında güvenilir ticari çeviriler başarı ile başarısızlık arasındaki farkı yaratmaktadır.

Bu kapsamda Kalite Tercüme olarak makbuz çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve ticari çeviri kapsamında makbuz tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli türlerde çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Makbuz Tercüme Hizmeti

Çeviri ekibimiz makbuz, e-makbuz ve benzer alanlarda profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz makbuz tercüme İngilizce işlemlerine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. Makbuz tercümesi dâhil olmak üzere çeşitli türlerdeki çevirileri yapan ekibimiz sektörde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Makbuz Tercümesinde Önemli Noktalar

Resmi evraklarda çevirinin niteliği başvuru sürecini veya benzer kritik süreçleri etkileyebilir. Bu nedenle çevirinin çok dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine ve dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir.

cevirmen1
online1
Makbuz Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla makbuz tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz makbuz çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz gemi makbuz tercümesi alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Makbuz Çevirisi Nasıl Yapılır?

Makbuz çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Makbuz tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. 7/24 profesyonel makbuz çevirisi hizmeti sunan ekibimiz acil makbuz tercüme ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Makbuz Tercüme Fiyatları

Makbuz tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Makbuz çeviri ücretleri, makbuz doldurma ile ilgili metinlerin çevirisi, e makbuz doğrulama ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makbuz Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.