fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Menkul Kıymet Alım Satımı Çevirisi
Menkul Kıymet Alım Satımı Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla menkul kıymet çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz finans ve hukuk çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz menkul kıymet İngilizce, Almanca ve Türkçe çeviri desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz menkul kıymet alım satımı tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Menkul kıymet PDF formatında veya çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. PDF formatında sunulan menkul kıymet alım satım dosyalarını Microsoft Word formatına dönüştürebiliyoruz. Menkul kıymet alım satımı çeviri ücretleri ise ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Menkul kıymet alım satımı tercüme fiyatları, menkul kıymet örnekleri ile ilgili İngilizce çeviriler, menkul kıymet örneği ile ilgili Almanca çeviriler, menkul kıymetler örnekleri ile ilgili Türkçe çeviriler, menkul kıymet türleri ile ilgili metinlerin İngilizceye çevirisi, menkul kıymet çeşitleri ile ilgili metinlerin Almancaya çevirisi, menkul kıymet yatırımları dersi ile ilgili çeviriler, menkul kıymetler konu anlatımı çevirileri, menkul kıymet araçları ile ilgili metinlerin çevirisi, gayrimenkul kıymet artış vergisi ile ilgili metinlerin çevirisi, menkul kıymet hesabı ile ilgili çeviriler ve noter onaylı menkul kıymet alım satım tercümesi gibi işlemler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Finansal Çeviri Nasıl Yapılır?

Finans sektöründe görev alma, finansal risklerin yönetiminde büyük sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Örneğin analizlerin, gelir-gider raporlarının, uluslararası iş anlaşmalarının ve fon izahnamelerinin çevirisinde son derece hassas davranılmalıdır. Bu tür belgeler ilgili kişiler, kurumlar ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır. Finansal bir tablo ya da kâr hesabı belgesinde nokta ile virgülün karıştırılması bile ciddi problemlere yol açabilmektedir. Dolayısıyla finans çeviri işlemleri için büyük ölçüde uzmanlık bilgisi ve maksimum dikkat gerekmektedir.

Finansal Çeviri Riskleri Nelerdir?

Finans ve hukuk alanlarında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan finans uzmanı çeviri ekibimiz, çeşitli finans kurumlarında ya da hukuk bürolarında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Bu kapsamda, finans direktörü çeviri uzmanı gibi finans alanında çalışan profesyonellerle ve finans alanında eğitim almış tercümanlarla iş birliği yapıyoruz. Kalite Tercüme; yabancı finansal kuruluşlar, yerli menkul kıymet şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, hukuk büroları, yatırım danışmanları, düşünce kuruluşları ve danışmanlık şirketleri için finansal İngilizce çeviri ekibiyle finans çevirisi hizmeti sunmaktadır.

Menkul Kıymet Alım Satımı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.