fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Menkul Kıymet Alım Satımı Çevirisi
Menkul Kıymet Alım Satımı Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla menkul kıymet tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz menkul kıymet alım satımı tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz menkul kıymet İngilizce, Almanca ve Türkçe tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz menkul kıymet alım satımı tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Menkul Kıymet Alım Satımı Çeviri Hizmeti

Uzman ve deneyimli kadromuzla menkul kıymet çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz menkul kıymet alım satımı çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz menkul kıymet İngilizce, Almanca ve Türkçe çeviri desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz menkul kıymet alım satımı çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Menkul Kıymet Çeviri Nasıl Yapılır?

Finansal risklerin yönetiminde büyük sorumlulukları beraberinde getirmektedir. Bu tür belgeler ilgili kişiler, kurumlar ve kamu kuruluşları için büyük önem taşımaktadır.

Menkul kıymet alım satım belgesinde nokta ile virgülün karıştırılması bile ciddi problemlere yol açabilmektedir. Dolayısıyla menkul kıymet alım satım tercüme işlemleri için büyük ölçüde uzmanlık bilgisi ve maksimum dikkat gerekmektedir.

Menkul Kıymet Alım Satım Çeviri Ücretleri

Menkul kıymet alım satımı çeviri ücretleri ise ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Menkul kıymet alım satımı tercüme fiyatları, menkul kıymet örnekleri ile ilgili İngilizce çeviriler, menkul kıymet örneği ile ilgili Almanca çeviriler, menkul kıymetler örnekleri ile ilgili Türkçe çeviriler, menkul kıymet türleri ile ilgili metinlerin İngilizceye çevirisi, menkul kıymet ile ilgili çeviriler ve noter onaylı menkul kıymet alım satım tercümesi gibi işlemler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menkul Kıymet Alım Satımı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.