fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Muhasebe Yazılımı Çevirisi
Muhasebe Yazılımı Çevirisi

Kalite Tercüme olarak kurum ve kuruluşlara uluslararası pazarlardaki ticari faaliyetleri için muhasebe yazılımı çevirisi hizmeti sunuyoruz. Geniş yelpazedeki dosya formatları ve platformlarıyla çalışıyor, yerelleştirme sonrası test işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak en gelişmiş çeviri hafızası sistemlerini ve yerelleştirme araçlarını kullanıyoruz. Kalite anlayışımız gereği, muhasebe yazılımları tercümesi ve yazılım yerelleştirme alanlarında geniş tecrübe sahibi, bu alanlarda çeviri eğitimi almış ve alandaki gelişmeleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyor, yazılım sektörünün beklentilerine odaklanarak bu sektörün tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Muhasebe çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Muhasebe tercüme ücretleri, muhasebe yazılımları ders notları ile ilgili çeviriler, c muhasebe programı örneği ile ilgili çeviriler, e muhasebe programı ile ilgili çeviriler, e muhasebe uygulamaları ile ilgili çeviriler, ön muhasebe yazılımları ile ilgili çeviriler, yabancı muhasebeci programları ile ilgili çeviriler, muhasebe programı yazma ile ilgili çeviriler, yabancı muhasebe programları ile ilgili çeviriler ve muhasebe programı yazmak ile ilgili çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Yazılım Çevirisi ve Yazılım Lokalizasyonu Arasındaki Fark Nedir?

Yazılım, elektronik bir cihazın işlevinin yerine getirilebilmesi için bu cihazın yönetimini sağlayan kodlanmış komutlar dizisi olarak tanımlanabilir. Program veya programlama olarak da adlandırılabilen yazılım sayesinde elektronik parçalar birbirleriyle haberleşmekte ve sistemler belirli bir düzen hâlinde çalışmaktadır.

İlgili kodların yazılım işlemleri çevirisinin de belirli bir düzen içinde verilmesi ve bu düzenin korunması gerekmektedir. Aksi hâlde, program çalışmaz veya yanlış sonuçlar verebilir. Kaynak kodları arasındaki metinlerin çevirisi bir cihazın işlevselliğini etkileyebileceği için yazılım tercümesi özel uzmanlık gerektirmektedir.

Bununla birlikte, yazılım belgeleri gibi dokümanların düz metin şeklinde çevirisi bazen yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda, lokalizasyon (yerelleştirme) devreye girer. Program kodlarının ve grafik arabirimlerinin dikkate alındığı yazılım çevirisinden farklı olarak lokalizasyonda, ilgili ülkenin inançları, değerleri ve kültürü de göz önünde bulundurulur ve bunlar hedef dile entegre edilir. Diğer deyişle, lokalizasyonda, dilden farklı olarak ilgili bölgenin yapısına ve özelliklerine de dikkat edilir. Lokalizasyon, bir anlamda ilgili yazılımın daha işlevsel hâle gelmesine yardımcı olur ve ilgili ürünün söz konusu ülkede kullanımını, satış rakamlarını ve marka değerini etkiler. Günümüzde teknoloji geliştikçe yazılım çevirisine ve yerelleştirmeye olan ihtiyaç da paralel şekilde artmaktadır. Yazılım çevirisi ve lokalizasyon alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.