fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Muhasebe Yazılımı Çevirisi
Muhasebe Yazılımı Çevirisi

Kalite Tercüme olarak kurum ve kuruluşlara uluslararası pazarlardaki ticari faaliyetleri için muhasebe yazılımı çevirisi hizmeti sunuyoruz. Geniş yelpazedeki dosya formatları ve platformlarıyla çalışıyor, yerelleştirme sonrası test işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak en gelişmiş çeviri hafızası sistemlerini ve yerelleştirme araçlarını kullanıyoruz. Kalite anlayışımız gereği, muhasebe yazılımları tercümesi ve yazılım yerelleştirme alanlarında geniş tecrübe sahibi, bu alanlarda çeviri eğitimi almış ve alandaki gelişmeleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanlarıyla iş birliği yapıyor, yazılım sektörünün beklentilerine odaklanarak bu sektörün tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Muhasebe Çeviri Ücretleri

Muhasebe çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Muhasebe tercüme ücretleri, muhasebe yazılımları ders notları ile ilgili çeviriler, c muhasebe programı örneği ile ilgili çeviriler, e muhasebe programı ile ilgili çeviriler, e muhasebe uygulamaları ile ilgili çeviriler, ön muhasebe yazılımları ile ilgili çeviriler, yabancı muhasebeci programları ile ilgili çeviriler, muhasebe programı yazma ile ilgili çeviriler, yabancı muhasebe programları ile ilgili çeviriler ve muhasebe programı yazmak ile ilgili çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cevirmen1
online1
Muhasebe Tercümesi

Muhasebe, bir işletmenin varlıkları ve kaynakları üzerindeki mali nitelikteki bilgileri kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Muhasebe Yazılımı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.