fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çevirisi
Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Tercüme Hizmeti

Devlet Planlama Teşkilatı nedir diye soracak olursak Türkiye’de sosyal ve ekonomik kalkınmayı hızlandırmak amacıyla 1960-2011 arasında etkin olan bir kurum şeklinde tanımlama yapabiliriz.

Kalite Tercüme olarak Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kamu sektörü çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz Devlet Planlama Teşkilat belgeleri tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Konsolosluk ve Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri tercüman ekibimiz kamu sektörü alanında tercüme bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapmaktadır ve bu ekip Devlet Planlama Teşkilatı ve konsolosluk belgeleri tercüme işlemleri konusunda oldukça deneyimli ve yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Tercüme fiyatlarımız kapsamında Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çeviri fiyatları ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir.

cevirmen1

Devlet Planlama Teşkilatı İngilizce çeviri ücretleri, Devlet Planlama Teşkilatı görüşleri ile ilgili metinlerin çevirisi, Devlet Planlama Teşkilatı görevleri ile ilgili metinlerin çevirisi, Devlet Planlama Teşkilatı web sitesi ile ilgili metinlerin çevirisi, devlet planlama teşvik programı ile ilgili metinlerin çevirisi, Devlet Planlama Teşkilatı verileri ile ilgili metinlerin çevirisi, Devlet Planlama Teşkilatı ilan yazıları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

online1
Kamu Sektörü Çevirileri

Küreselleşme dünyayı daha da küçültmüş ve devletler doğru, hızlı ve maliyet etkin dil çözümlerine daha çok ihtiyaç duyar hâle gelmiştir. Bugün hükûmetler ve kamu kurumları için aşağıdaki alanlarda yerel toplumlarla iletişim kurmak ve bilgi alışverişinde bulunmak artık bir zorunluluktur.

Ekonomi ve siyaset tüm dünyada birbirine entegre olduğu için hükûmetler tüm düzenleyici alanlarda profesyonel çeviri hizmetlerinden yararlanmaktadır. Resmî belgelerin çevirisi, anlamın doğru yansıtılabilmesi için hukuk terminolojisinin ve uygun terimlerin kullanılmasını gerektirir.

Kalite Tercüme her çaptaki devlet kuruluşunun büyük ölçekli projelerini üstlenecek geniş ve deneyimli bir tercüman kadrosuna sahiptir. Tercümanlarımız kamu kurumlarına ait metinlerin çevirisinde uzmandır ve bu uzmanlıkları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında mesleki tecrübeye sahip olmalarından ileri gelmektedir.

Devlet projeleri sadece doğruluk ve zamanında teslimi değil aynı zamanda yüksek düzeyde hassas içerikleri gizlilik esası çerçevesinde tercüme edecek nitelikli ve profesyonel bir tercüme ekibini gerektirir. Kalite Tercüme bilgi gizliliğini ve güvenliğini temin edecek sistemlere sahip bir tercüme bürosudur.

Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.