fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çevirisi
Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Tercüme Hizmeti

Devlet Planlama Teşkilatı nedir diye soracak olursak Türkiye’de sosyal ve ekonomik kalkınmayı hızlandırmak amacıyla 1960-2011 arasında etkin olan bir kurum şeklinde tanımlama yapabiliriz.

Kalite Tercüme olarak Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kamu sektörü tercüme hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz kamu sektörü çeviri hizmeti kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Çeviri ekibimiz Devlet Planlama Teşkilatı belgeleri çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz Devlet Planlama Teşkilat belgeleri çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatlarımız kapsamında Devlet Planlama Teşkilatı İngilizce çeviri ücretleri,  Devlet Planlama Teşkilatı verileri ile ilgili metinlerin çevirisi, Devlet Planlama Teşkilatı ilan yazıları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamu Sektörü Çevirileri

Kalite Tercüme her çaptaki devlet kuruluşunun büyük ölçekli projelerini üstlenecek geniş ve deneyimli bir tercüman kadrosuna sahiptir. Tercümanlarımız kamu kurumlarına ait metinlerin çevirisinde uzmandır ve bu uzmanlıkları çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında mesleki tecrübeye sahip olmalarından ileri gelmektedir. Kalite Tercüme bilgi gizliliğini ve güvenliğini temin edecek sistemlere sahip bir tercüme bürosudur.

Noter Yeminli Çeviri

Profesyonel yeminli çeviri büromuz ve online yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Devlet Planlama Teşkilatı Belgeleri Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.