fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
ABD’de Yaşayan Türkler İçin Çeviri Bürosu
ABD’de Yaşayan Türkler İçin İngilizce Türkçe Çeviri

Kalite Tercüme, Türk çeviri sektörünün lider tercüme şirketlerinden biridir. Güçlü tercüman ağımızla ABD’de yaşayan Türk uyruklu göçmenlerin yanı sıra 5 kıta ve 206 ülkedeki müşterilerimize İngilizce Türkçe başta olmak üzere 100+ dil çiftinde hizmet veriyoruz. Hukuk, akademik, medikal, teknik, IT ve daha birçok alanda hizmet veren kurumumuz, vize ve göçmenlik belgelerinin çevirisi, noter yeminli tercüme, apostil onaylı tercume, editing (redaksiyon), proofreading, transkripsiyon, yerelleştirme (lokalizasyon), altyazı, masaüstü yayıncılık ve marka ismi analizi gibi alanlarda da ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kalite Tercüme olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini hızla değişen küresel pazarda eşsiz değerler yaratarak sunmaları için özel dil çözümleri üretiyoruz. Amacımız sadece kaliteli çeviri sunmak değil, müşterilerimizin tüm dünyadaki yatırımlarından elde edecekleri kazançların ve pazar paylarının artmasına da yardımcı olmaktır. Kalite Tercüme olarak küresel piyasalara açılmaları noktasında müşterilerimize eşlik ediyor ve onların güçlerine güç katıyoruz.

Kurumumuz, sektöre yönelik derin tecrübe ve bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Kalite Tercume, hâlihazırda 2000’in üzerinde tercüman (freelancer) ve editör ağıyla tercüme sektöründe Türkiye’nin en büyük çeviri şirketleri arasındadır.

aa44
vize11
Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi ya da benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak veya göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik başvurusuna yönelik evraklarda çevirinin niteliği başvuru sürecini etkileyebilir. Bu nedenle çeviri sürecinin çok dikkatli bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil de gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Başta ABD, Almanya, Avusturya, Avustralya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Kanada ve Malta olmak üzere tüm ülkeler için yurt dışı eğitim, göçmenlik ya da çeşitli nedenlerle vize başvurusunda bulunanlara doğru, güvenilir ve yüksek nitelikli çeviri hizmeti sunuyoruz.

Vize ve göçmenlik belgeleri başta olmak üzere Kalite Tercüme tarafından gerçekleştirilen tüm resmî evraklarınızın çevirisi ABD Dışişleri Bakanlığı (Department of State), ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza Dairesi (Immigration, and Customs Enforcement, ICE), ABD Göçmenlik ve Vatandaşlık Bürosu (United States Citizenship and Immigration Services, USCIS) ve ABD İç Güvenlik Bakanlığı (Department of Homeland Security) gibi kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

Vize ve göçmenlik süreci kapsamındaki bürokratik işlemlere daha çok odaklanabilmeniz için neden siz de resmî evraklarınızı profesyonel bir şekilde tercüme edecek güvenilir bir çözüm ortağına başvurmuyorsunuz?

cozum33
Neden Biz?

ABD’de yaşayan Türk göçmenlere yüksek kalitede çeviri hizmeti sunan kurumumuz, birbirinden farklı uzmanlık alanlarına sahip, hedef dile ve kültüre hâkim ve deneyimli tercüman ekibiyle 100+ dilde profesyonel tercüme hizmeti vermektedir. Kalite Tercüme olarak hiçbir projede makine çevirisini tercih etmiyor, kalite güvencesi sağlamak üzere 3 aşamalı standart çeviri sürecimiz kapsamında çeviri, editing ve son okuma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sektörde yaygın olarak kullanılan CAT araçlarını yüksek hacimli terminoloji kaynaklarımızla birlikte çeviri sürecimizde aktif olarak kullanıyoruz. Çeviri yaptığımız tüm dillerde, ihtiyaçlarınıza daima hızlı ve etkin bir şekilde cevap verecek kaynaklarımızla müşterilerimize geniş kapasitemizden ve kaynaklarımızdan yararlanma fırsatı sunuyoruz. Ülkeler arasındaki saat farkından dolayı ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarında bize kolayca ulaşabilmelerini sağlamak üzere ofisimizde vardiya sistemiyle çalışıyor ve müşteri memnuniyetinin kilit rol oynadığı bir çalışma modeli uyguluyoruz. Kurumumuza telefonla hafta içi her gün 08.15 – 01.00 (GMT+3) saatleri arasında, e-posta ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kurumsal çalışma stratejimizle şirket bünyemizde bir araya getirdiğimiz çeviri sektörünün en gözde ve deneyimli tercümanlarıyla kurum prestijimiz sürekli artmakta ve yeni müşterilerimizin büyük çoğunluğu sürekli müşterilerimizin tavsiyesiyle kurumumuza başvurmaktadır. Şirket kültürümüzün bir parçası niteliğindeki bilgi güvenliği konusuna maksimum hassasiyetle yaklaşıyor, uçtan uca proje yönetimimiz sayesinde yüksek hacimli ve çok dilli projelerin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak müşterilerimizden gelen geri bildirimleri ilgili tercüman ve editörlerimizle paylaşarak mesleki gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

neden111

ABD’de Yaşayan Türkler İçin İngilizce Türkçe Çeviri

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

ABD dışındaki ülkelere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. ABD dışındaki ülkelere de çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir veya web sitemizdeki portalımıza yükleyebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi Wise yoluyla, online kredi kartı üzerinden ya da banka transferi ile gönderebilirsiniz. Banka işlem ücretleri müşteri sorumluluğundadır. Kredi kartı ödemelerinde yaklaşık %3,5 oranında işlem ücreti alınmaktadır.