fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Afiş Çevirisi
Afiş Nedir?

Afiş bilgi verme, propaganda ya da reklam amacıyla kullanılan ve resimli ya da resimsiz bir metin içeren, kâğıttan ya da kumaştan yapılmış duvar ilanı anlamında kullanılmaktadır.

Afiş Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak afiş çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz afiş/poster çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz afiş İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz afiş tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Afiş Çevirisi Nasıl Yapılır?

Afiş PDF formatında veya çeşitli formatlarda evrakların sunulabildiği bir alandır. PDF formatında sunulan afişler Microsoft Word formatına da dönüştürülebilir. Bununla birlikte, afiş Google çeviri gibi otomatik çeviri programlarına güvenilerek yapılacak bir çeviri alanı değildir.

Kalite Tercüme, afiş İngilizce çevirisi işlemlerinde lider bir çeviri bürosudur.

cevirmen1
online1
Online Afiş Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla afiş çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz afiş çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz afiş çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Poster Çeviri Hizmeti

Başarılı bir poster tercümesi yapmak için orijinal dildeki etkiyi yakalamak üzere ilgili tercümanın önce kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. Poster tercümesi ihtiyaçlarınız resmî belge çeviri işi, poster çeviri konusunda deneyimli bir tercümansanız, Poster İngilizce çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahipseniz, Poster tercümesi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde poster çevirisi para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

Afiş Çeviri Ücretleri

Afiş İngilizce çeviri fiyatları, afiş çeviri, çeviri afiş hazırlama fiyatları, afiş yaptırma ile ilgili metinlerin çevirisi, afiş siparişi ile ilgili metinlerin çevirisi, afiş panosu çeviri işlemleri, Türkçe afiş örnekleri çeviri metinleri, afiş fon modelleri ile ilgili metinlerin çevirisi ve çeviri afiş hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Afiş Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.