fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Ağrı Tercüme Bürosu

Yeminli Ağrı Tercüme Bürosu

Afyonkarahisar Çeviri Bürosu ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmeti sağlayıcısıdır. Afyonkarahisar yeminli tercüme bürosu olarak deneyimli noter yeminli tercüman (adli yeminli tercüman) kadromuzla güvenilir ve kaliteli çeviri sunuyoruz. Hukuki çeviri ve medikal çeviri gibi yazılı çeviri alanlarında ve simultane çeviri gibi sözlü çeviri alanında Afyonkarahisar ilinde noter yeminli tercüme bürosu olarak uygun fiyatlı tercüme sağlıyoruz.

Ağrı Yeminli Çeviri

Ağrı Yeminli Tercüme olarak noter onaylı çeviri hizmeti veriyoruz. Ağrı Tercüme Ofisinden acil çeviri talep etmeniz hâlinde belgelerinizi noter onayı (noter tasdiki) yapılmış şekilde gönderiyoruz.

Ağrı Çeviri Şirketi bünyesinde İngilizce çeviri yaptığımız metinler editing (redaksiyon, proofreading) sürecinden geçmektedir. Ağrı genelinde faaliyet gösteren tercüme büromuzda İngilizce tercümeler tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Ağrı Noter Tasdikli Tercüme Şirketinin (Ağrı Noter Onaylı Tercüme Şirketinin) onaylı çevirileri tüm kurumlarda geçerlidir.

Diploma çevirisi, doğum belgesi çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi gayrimenkul belgesi çevirisi, ikametgâh çevirisi, imza sirküleri çevirisi, nüfus cüzdanı çevirisi, ölüm belgesi çevirisi, pasaport çevirisi, sözleşme çevirisi, transkript çevirisi, yerleşim yeri belgesi çevirisi, CV çevirisi, gelir belgesi çevirisi, göçmenlik başvurusu çevirisi, iş yeri açma belgesi çevirisi, SGK dökümü çevirisi, mahkeme kararı çevirisi ve vergi levhası çevirisi gibi alanlarda noter tasdikli tercüme hizmeti sunuyoruz.

Ağrı tercüme firması yurt dışı eğitim ve aile birleşimi gibi nedenlerle vize veya göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenlere vize ve göçmenlik evraklarının çevirisini sunmaktadır.

cevirmen1
online1

Ağrı Noter Yeminli Çeviri

Ağrı ilinde çeviri hizmeti arayışınız mevcutsa Ağrı Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak 7/24 hızlı noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Noter onaylı tercüme hizmeti sunan bir kurum olarak resmî evrak çevirilerini noter onaylı şeklinde gönderebiliyoruz.

Ağrı Apostil Çeviri

Apostil Onaylı Tercüme (apostil onaylı belge çevirisi, apostili tercüme) kapsamında isim denklik belgesi, muvafakatname, noter senedi, nüfus kayıt örneği, öğrenci belgesi, vekâletname, adli sicil belgesi, boşanma ilamı, temyiz belgesi gibi apostil şerhi istenen belgeler için profesyonel çeviri (noter onaylı belge çevirisi) sunuyoruz.

Kalite Tercüme, Ağrı ilinde tercüme bürosu arayanların online çeviri adresidir. İlinizin en iyi tercüme bürosunu arıyorsanız uzman mütercim-tercüman kadrosuyla Türkiye’nin tüm illerine her dilde noter yeminli çeviri hizmeti sunan Ağrı Noter Yeminli Tercüman Ofisimizden online olarak veya ofisimizi ziyaret ederek yararlanabilirsiniz. Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Ağrı İlçeleri:

Ağrı merkez tercüme bürosu, Diyadin tercüme bürosu, Doğubayazıt tercüme bürosu, Eleşkirt tercüme bürosu, Hamur tercüme bürosu, Patnos tercüme bürosu, Taşlıçay tercüme bürosu, Tutak tercüme bürosu

Ağrı Tercüme Bürosu

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz
Sıkça Sorulan Sorular

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Tüm illere de yeminli tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Tüm illere de yeminli çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla ya da posta adresinize basılı olarak teslim edebiliyoruz.