fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Alet Çevirisi
Alet Çevirisi

Kalite Tercüme olarak alet çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz alet çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz alet tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan cihaz çeviri ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Alet tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde yeminli tercüme siparişi oluşturabilirsiniz.

Alet Tercüme Fiyatları

Kalite Tercüme ile alet çeviri çalışmalarınız kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Alet tercümesi konusunda derin bilgiye sahip ekibimiz ile alet çeviri işlemlerinde size yüksek kaliteli destek sunuyoruz. Tercüme ücretleri kapsamında alet çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Aygıt tercüme fiyatları, aletler İngilizce ceviri işlemleri, teknolojik aletler ceviri işlemleri, çeviri araçları, çeviri çeşitleri ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

alet1
online1
Alet Çevirisi Nasıl Yapılır?

Alet çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz alet çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Alet tercümesi veya alet çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Alet Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla alet çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz alet çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz alet tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Çeviri Kalitesi

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yapılan çevirilerin doğruluğu ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Çeviri döngümüze giren metinler editing, proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir. Kurumumuzda çevrilen metinler eğitimli editörlerimiz tarafından titiz bir karşılaştırmalı kontrole tabi tutulmakta ve çeviride saptanan olası hatalar, kullanılan jargonla ilgili sorunlar ve diğer türdeki yanlışlıklar uzman editörlerimiz tarafından giderilmektedir.

Alet Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.