fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Altyazı Çevirisi
Altyazı Çevirisi Nedir?

Altyazı film, video ve reklam içeriğinizi tüm dünyada daha geniş kitlelere ulaştırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Türkiye’de veya dünya çapında eğlence ve film sektöründe yer alan bireysel müşterilere ve şirketlere alt yazı çevirisi desteği sunuyoruz.

Çoğu insan, altyazı çevirisi için bir online altyazı çeviri programı, altyazı çeviri sitesi, altyazı dil çeviri programı, altyazı çeviri aracı ya da Türkçe altyazı çeviri programı gibi altyazı çevirme uygulamalarının kullanılıp kullanılmadığını merak edebilir. Alt yazı çevirilerinde bazı spesifik alt yazı programları kullanılmakta ve dosyalarınız istenen formatta kaydedilebilmektedir. Çeviri sektöründe öncü ve deneyimli bir çözüm ortağı olan Altyazı Tercüme Bürosu, medya sektörünün çeviri ihtiyaçlarını karşılayacak en yeni teknolojilere ve en deneyimli tercümanlara sahiptir.

Altyazı Çevirisi Nasıl Yapılır?

Altyazı çevirilerinde orijinal dildeki etkiyi yakalamak için ilgili tercümanın öncelikle kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir. Altyazı tercüme ihtiyaçlarınız dışında altyazı tercümesi konusunda deneyimli bir tercümansanız, altyazılı İngilizce çeviri ile ilgili tüm bu yetkinliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, ben de altyazı çevirisi yapmak istiyorum diyorsanız ve profesyonel bir biçimde altyazı çevirisi yaparak para kazanmak istiyorsanız kurumumuza başvurabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Altyazı Çeviri Hizmeti

Film altyazı çeviri işi, alana özel bazı hassas noktaların dikkate alınmasını gerektirmektedir. Günümüzde Netflix ve Youtube gibi sosyal platformlar çeviri dosyalarını desteklemekte, böylece bu sitelerden indirilen videoların birçoğu tercüme edilebilmektedir. Ancak otomatik altyazı çeviri programları güvenilirlik açısından akıllarda soru işareti bırakabilmektedir. Bu tür sosyal platformlarda altyazı çevirisi kuralları yok sayılarak yapılan altyazı çeviri hizmeti hatalarına sıkça rastlanabilmektedir.

İngilizce altyazı çevirisi işlemlerinde bu tür sorunlarla karşılaşmamak için film ve belgesel gibi görsel ve işitsel materyallerin altyazı tercümesinde uzmanlaşmış tercümanlarımızdan hizmet alarak eğlence deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Online Altyazı Çevirisi

Online altyazı çevirisi işlemlerinde sorunlarla karşılaşmamak için film ve belgesel gibi görsel ve işitsel materyallerin Online altyazı tercümesinde uzmanlaşmış tercümanlarımızdan hizmet alarak eğlence deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Altyazı çeviri ücretleri

Altyazı çeviri ücretleri, ilgili medyanın ses kalitesine vb. özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Altyazı çeviri fiyatları, altyazı Türkçe çeviri ve altyazı İngilizce çeviri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altyazı Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.