fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Anket Çevirisi
Anket Nedir?

Belli kişilerin ya da grupların bir konu üzerindeki duygu, düşünce ve deneyimlerini anlamak için belli bir plana göre hazırlanmış olan soru listeleridir. Anket geçerliliği ve güvenilirliği düşük olmasına rağmen kolay, ucuz oluşu ve çok sayıda kişiden kısa sürede bir çok konuda görüş olma olanağının bulunuşu nedeniyle en çok kullanılan tekniklerden biridir.

Anket Çevirisi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla istihdam anket çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz anket çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz anket İngilizce çeviri alanında profesyonel anket tercüme desteği sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz anket tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Anket Tercümesi

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla anket tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz anket tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz anket İngilizce tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

cevirmen1
online1
Anket Çevirisi Nasıl Yapılır?

Uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan istihdam anket çeviri ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış ve anket çevirisi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

Anket çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz anket çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Anket çevirisi ve anket tercümelerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Anket Çeviri Ücretleri

Kalite Tercüme, bu bağlamda pazarlama çeviri işlemlerinde sözü edilen zorlukları aşabilecek ve pazarlama mesajlarınızı beklentilerinizin ötesine taşıyabilecek pazarlama çevirisi kapsamında anket çeviri ekibine sahiptir.

Anket çevirisi fiyatları, anket İngilizce çeviri hizmetleri, anket sözleri ile ilgili metinlerin çevirisi, anket cevapları ile ilgili metinlerin çevirisi ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anket Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.