fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Anlaşma Çevirisi
Anlaşma Çevirisi Nedir?

Tarafların bir konu üzerinde bir karara varmasına anlaşma denir. Anlaşma şahıs, firma veya devlet arasında her konuda yapılabilmektedir. Anlaşma çevirisi (anlaşma tercümesi) hukuk açısından da çok önemlidir.

Yeminli Anlaşma Tercümesi

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla anlaşma çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz anlaşma çeviri İngilizce ve Almanca metinlerinin yanı sıra anlaşma Fransızca ve anlaşma Rusca çeviri işlemlerinde profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz anlaşma metni çevirilerine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel hizmet sunan ekibimiz acil anlaşma çevirisi ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

Anlaşma Çevirisi Nasıl Yapılır?

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren çeşitli formatlardaki metinlerin çevirisini yapan anlaşma çeviri ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Noter Onaylı Anlaşma Çeviri Bürosu

Noter onaylı anlaşma çeviri işleminin yemin zaptı olan bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi ve noter tarafından tasdik edilmesi olarak tanımlanabilir. Genellikle resmi kurumlar için yapılan bu tür çevirilerde tercüme edilen belgenin tercüman tarafından imzalanıp kaşelenmesi ve noter tarafından onaylanması gerekmektedir. Kalite Tercüme olarak noter onaylı anlaşma tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz noter onaylı anlaşma çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Anlaşma Çeviri Süreci

Profesyonel tercümanlarımız tarafından yeminli noter tercüme işlemi tamamlanan belgeleriniz, size ulaştırılmadan önce mutlaka başka bir tercüman tarafından kontrol edilmekte, bu aşama sayesinde metninizin cümle ve anlam bütünlüğü korunmakta ve terminolojik hatalara yer verilmemektedir.

Anlaşma Çeviri Ücretleri

Anlaşma çeviri ücretleri ilgili belgenin noter onaylı olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Anlaşma tercüme fiyatları (anlaşma İngilizce çeviri, anlaşma Almanca çeviri, anlaşma Fransızca çeviri fiyatları vb.) ve noter yeminli anlaşma tercüme ücretleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşma Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.