fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Araştırma ve Geliştirme Çevirisi
Araştırma ve Geliştirme Çevirisi

Kalite Tercüme olarak araştırma geliştirme çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz araştırma geliştirme tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz araştırma çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan araştırma ve geliştirme çevirisi ekibimiz, ilgili alanlarda büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Araştırma ve geliştirme tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Ar-Ge çevirisi

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmaktadır. 7/24 yüksek nitelikli Ar-Ge çevirisi sunan ekibimiz Ar-Ge tercümesi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır.

Kalite Tercüme ile Ar-Ge çeviri çalışmalarınız kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hızlı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Araştırma ve geliştirme çevirisi konusunda derin bilgiye sahip ekibimiz ile araştırma ve geliştirme tercüme işlemlerinde size yüksek kaliteli destek sunuyoruz.

cevirmen1
online1
Ar-Ge Tercüme Bürosu

Uzman ve deneyimli kadromuzla Ar-Ge tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz Ar-Ge çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz Ar-Ge tercümesi alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

Ar-Ge Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında Ar-Ge tercüme ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Araştırma geliştirme tercüme fiyatları ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Araştırma ve Geliştirme Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.