fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
ATR Belgesi Çevirisi
ATR Belgesi Nedir?

ATR Belgesi, AB ülkelerine yapılan ihracatta düzenlenen belgedir.İhracatçı ülkenin gümrük idaresi tarafından düzenlenmektedir ve ithalatçıya gümrük indiriminden yararlanma hakkını vermektedir. Bu belgeler ihracatçının bağlı bulunduğu Ticaret Odası tarafından tasdik edilmektedir.

ATR Belgesi Çevirisi

Kalite Tercüme olarak ATR belgesi çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz ATR belgesi çevirisi kapsamında A.TR belgesi İngilizce tercüme işlemleri de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda ATR belge çevirisi hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz A.TR dolaşım sertifikası alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz A.TR dolaşım belgesi çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. ATR belgesi tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli türlerdeki ATR belge tercümesi yapan ekibimiz çeviri sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

ATR Belgesi Çevirisi Nasıl Yapılır?

Resmi evraklarda çevirinin niteliği herhangi bir başvuru sürecini ya da benzer süreçleri etkileyebilir. Çevirideki olası hatalar sunulan evrakların kabul edilmemesine, dolayısıyla bir başvurunun reddine yol açabilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil de gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

cevirmen1
online1
ATR Belgesi Tercüme Fiyatları

A.TR belgesi çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. ATR dolaşım sertifikası çeviri ücretleri, ATR belgesi İngilizcesi ile ilgili metinlerin çevirisi, ATR belgesi sorgulama ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı ATR sertifikası tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Ticari ya da kişisel belgelerinizin çevirisini talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Böylelikle müşterilerimize yerel ya da uluslararası amaçlarla kullanılabilecek çeviriler sunuyoruz.

Noter Onaylı Tercüme Süreci

Çeviri döngümüze giren metinler editing (redaksiyon), proofreading ve kalite güvence süreçlerimizden geçmektedir. Kaynak dosya niteliğindeki resmî dokümanlar ile antetli kağıtlarımıza basılan tercümeler ilgili mercilere birlikte sunularak tasdik şerhi ile onaylatılmaktadır. Kalite Tercüme’nin onaylı çevirileri tüm resmî kurumlarda geçerliliğe sahiptir.

ATR Belgesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.