fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Audit Raporu Tercümesi
Audit Raporu Nedir?

Audit Raporu, İç denetçiler tarafından yapılan uygunluk, performans, mali, bilgi teknolojisi ve sistem denetimi faaliyetleri sonucunda düzenlenen ve denetim çalışmasına ilişkin nihai görüşün açıklandığı rapordur.

Audit Raporu Tercümesi

Kalite Tercüme olarak audit raporu tercüme işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz audit raporu tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz audit tercüme alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Audit Raporu Çevirisi

Seçkin tercümanlardan oluşan audit raporu çevirisi ekibimiz ilgili alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Audit raporu çeviri işlemi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz. Kalite Tercüme şirket içi ve online yeminli audit çeviri hizmetleri sayesinde dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde audit yeminli çeviri siparişi oluşturabilirsiniz.

cevirmen1
online1
Audit Raporu Çevirisinde Önemli Noktalar

Hukuk terminolojisi karmaşık ve çok geniş kapsamlıdır ve bir dilde mevcut olan bir terim öteki dilde mevcut olmayabilir. Tercüman bu tür durumlarda ilgili prosedürü ve audit raporu tercümesinde orijinal anlamını değiştirmeden söz konusu terimi en iyi açıklayan karşılığını bulması gerekmektedir. Aksi hâlde, ilgili durum hatalı yargılamalara yol açarak telafi edilemeyecek sonuçlar doğurabilir.

Odit Raporu Çevirisi Nedir?

Firmamız olarak odit raporu çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz odit raporu tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz odit çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Audit Raporu Tercüme Ücretleri

Tercüme ücretleri kapsamında audit raporu çeviri ücretleri dile ve ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Audit raporu tercüme fiyatları, audit raporu örneği ile ilgili çeviri işlemleri, 5s denetim raporu ile ilgili çeviriler ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Audit Raporu Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.