fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Basın Bülteni Çevirisi
Basın Bülteni Çevirisi

Kalite Tercüme olarak basın bülteni çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz basın yayın çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz basın bültenleri çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz basın bülteni çevirileri işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Basın Bülteni Tercümesi

Basın bülteni tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz basın bülteni tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda tercüme hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz basın bültenleri tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz basın bülteni tercüme işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Ekibimiz, basın bülteni alanında tercüme bilgisi gerektiren metinlerin çevirisini yapmaktadır ve sektörde büyük ölçüde çeviri deneyimi kazanmış ve basın yayın tercümesi konusunda yetkin tercümanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Basın Bülteni Çeviri Ücretleri

Tercüme fiyatları kapsamında basın bülteni çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Basın bülteni tercüme fiyatları, basın metni örneği ile ilgili çeviriler, basın yazısı örneği ile ilgili çeviriler ve diğer tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haber Çevirisi

Haber çevirisi yaparken bir haber metninin nasıl yazıldığını, yazarken nelere dikkat edildiğini bilmekte fayda vardır. Çünkü bilgileri doğru aktarmanın yanında, aslında metin yeniden yazılır.

Kalite Tercüme olarak tüm basın yayın çevirisi, haber çevirisi (dergi haber çevirisi, gazete haber çevirisi vb.) ve medya ve iletişim çevirisi (basılı medya çevirisi ve dijital medya çevirisi) işlemlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Haber Çevirisinin Önemi

Haber çevirisi, genellikle günlük bir dille yazıldığı için başta kolay gibi görünür. Ancak her çeviride önemli olan kültür unsuru, haber tercümesinde kendini daha çok gösterir. Bu sebeple haber çevirisi tahmin edilenden daha karışıktır.Haber çevirisi, bu ihtiyacın en önemli aşamalardandır.

Basın Bülteni Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.