fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Beyanname Çevirisi
Beyanname Nedir?

Yazı ile yapılan bir bildirime beyanname denmektedir. Genel olarak vergi borçlarının miktarını hesaplamak amaçlı kullanılan bir belge olarak da öne çıkıyor. Bunlar vergi sorumluları ya da mükellef tarafından verilmektedir. Vergi kanunlarına göre belirtilmiş olan dönemler içerisinde vergi dairesine gidilmek suretiyle bu belge verilir.

Beyanname Çevirisi

Kalite Tercüme olarak beyanname çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında beyanname çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz beyan çeviri İngilizce işlemleri, Almanca beyanname ceviri ve beyan Turkce ceviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz beyanname çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren beyanname tercümesi gibi çeşitli türlerdeki metinlerin çevirisini yapan beyanname tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış yeminli çevirmen gibi uzmanlardan oluşmaktadır.

cevirmen1
online1
Beyanname Çeviri Hizmeti

Beyanname çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz büyükelçilik beyanname çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Beyanname tercümesi veya beyanname çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Beyanname Çevirisi Nasıl Yapılır?

Beyanname çevirisi, apostil onayı, noter onayı gibi hizmetler dahil olmak üzere yeminli beyanname çevirisi hizmeti de sunan Kalite Tercüme, beyanneme çevirisi ihtiyaçlarınızda tercümesini istediğiniz belgelerinizi deneyimli tercümanlarımıza ileterek en mükemmel sonucu almanız için özveriyle çalışır.

Beyanname Çeviri Fiyatları

Beyanname çeviri fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Beyanname çeviri İngilizce ücretleri, e beyan gönderme ile ilgili metinlerin çevirisi, e beyan yükleme ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı beyanname çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyanname Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.