fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Beyanname Tercümesi
Beyanname Nedir?

Beyanname, yazı ile yapılan bildirim. Beyanname, genellikle vergi borçlarının miktarını hesaplamak için mükellef veya vergi sorumluları tarafından, vergi kanunlarında belirtilen dönemlerde vergi dairelerine verilir.

Beyanname Tercümesi

Kalite Tercüme olarak beyanname tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında beyanname tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır.Beyan tercüme İngilizce işlemleri, beyanname Almanca tercüme ve beyan Turkce tercüme alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz beyanname tercümesi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Beyanname Çevirisi

Kalite Tercüme olarak beyanname çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Çeviri ekibimiz beyan çeviri İngilizce işlemleri, beyanname Almanca çeviri ve beyan Turkce çeviri alanlarında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz beyanname çevirisi işlemine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

cevirmen1
online1
Beyanname Tercümesi Nasıl Yapılır?

Beyanname tercümesinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz beyanname çevirileri ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir. Beyanname tercüme veya beyanname çevirilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Noter Yeminli Beyanname Tercüme Hizmeti

Noter onaylı beyanname tercümesi üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak Noter onaylı beyanname tercümesinin (Noter yeminli beyanname çevirisi) hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Beyanname Tercüme Ücretleri

Beyanname tercüme fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Beyanname çeviri İngilizce ücretleri, e beyan gönderme ile ilgili metinlerin çevirisi, e beyan yükleme ile ilgili metinlerin çevirisi ve noter onaylı beyanname tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyanname Tercümesi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.