fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Bilgi Teknolojileri Çevirisi
Bilgi Teknolojileri Nedir?

Bilgi teknolojisi, genellikle bir işletme veya başka bir girişim bağlamında veri veya bilgi depolamak, almak, iletmek, çalışmak ve işlemek için bilgisayarların kullanılmasıdır.

Bilgi Teknolojileri Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak uzman ve deneyimli kadromuzla bilgi teknolojileri çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz bilgi teknolojileri çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Teknoloji çevirilerinde orijinal dildeki etkiyi yakalamak için ilgili tercümanın öncelikle kendi diline büyük oranda hâkim olması ve geniş bir kelime haznesine sahip olması gerekmektedir.

Bilgi Teknolojileri Tercüme Hizmeti

Çeviri ekibimiz bilgi teknolojileri çeviri İngilizce ve Almanca metinlerinin yanı sıra anlaşma Fransızca ve anlaşma Rusca çeviri işlemlerinde profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz bilgi teknolojileri çevirilerine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir. 7/24 profesyonel hizmet sunan ekibimiz acil bilgi teknolojileri tercüme ihtiyaçlarınızda da her zaman yanınızdadır.

cevirmen1
online1
Bilişim Çevirisinde Kaliteyi Belirleyen Faktörler

Dijitalleşen dünyada çeviri bilişim teknolojileri için büyük önem taşımaktadır. Kalitemizi ortaya koymak için bilgi işlem teknolojileri ve telekomünikasyon alanında geniş tecrübe sahibi ya da bilgi işlem çeviri konusunda eğitim almış ve bu alandaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden yetenekli dil uzmanları ile iş birliği yapıyoruz.

Proje yöneticileri, profesyonel tercümanlar, editörler, bilgi teknolojileri danışmanı, bilgisayar programcıları, bilgi teknolojileri sorumlusu, web tasarım uzmanları, yerelleştirme mühendisleri ve grafik tasarım uzmanları gibi profesyonelleri bir araya getirerek ve yazılım, donanım, internet teknolojisi ve e-öğretim bölümlerinin beklentilerine odaklanarak IT / telekomünikasyon sektöründe yer alan şirketlerin tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bilgi Teknolojileri Çeviri Ücretleri

Bilgi teknolojileri çeviri ücretleri ilgili belgenin noter onaylı olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bilgi teknolojileri tercüme fiyatları (Bilgi teknolojileri İngilizce çeviri, anlaşma Almanca çeviri, anlaşma Fransızca çeviri fiyatları vb.) ve noter yeminli Bilgi teknolojileri tercüme ücretleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.