fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Çanta ve Aksesuar Çevirisi
Çanta ve Aksesuar Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak çanta ve aksesuar çeviri işlemlerinde nitelikli hizmet veriyoruz. Şirketimiz tüketici ürünleri tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz çanta ve aksesuar çeviri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımızın sonucu olarak müşterilerimiz kurumumuz tarafından sunulan üstün nitelikli hizmet avantajından yararlanmaktadır.

Seçkin tercümanlardan oluşan çanta ve aksesuar tercüme ekibimiz, tüketici ürünleri çevirisi konusunda büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Çanta ve aksesuar tercümesi talep etmeniz hâlinde ilgili belgeyi isteğinize göre size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

Tüketici Ürünleri Çevirisi

Günümüzün rekabetçi küresel pazarında, şirketler tüm dünyadaki müşterileri çekmek ve elde tutmak için giderek daha sofistike çok dilli iletişim çözümleri bulmak zorundadır. İstenen sonuçları almanın en iyi yolu, tüketiciye hitap eden etkin çözümler sunabilen bir iş ortağı ile iş birliği yapmaktır.

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size 7/24 yüksek kalitede tüketici ürünleri tercüme hizmeti sunmaktadır. Kalite Tercüme olarak hem marka imajınızı korumak hem de global pazarlara açılarak daha geniş kitlelere ulaşmanıza aracı olmak için profesyonel çeviri ekibimizle her zaman yanınızdayız.

cevirmen1
online1
Tercüme Fiyatları

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosu ile size yüksek kalitede tercüme hizmeti sunmaktadır. 7/24 yüksek nitelikli çanta ve aksesuar çevirisi sunan ekibimiz çanta ve aksesuar tercümesi ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır.

Tercüme ücretleri kapsamında çanta ve aksesuar çeviri ücretleri ilgili dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Çanta çeviri ücretleri, aksesuar çeviri ücretleri ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercümanlarımız ve Editörlerimiz

İş birliği yaptığımız tercümanlarımız en az lisans derecesi olan, mesleki yetkinliğe sahip ve ilgili alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çok sayıda yetkin tercümanımızdan oluşan insan kaynakları ağımız ile kurulduğumuz tarihten bu yana yüzlerce çalışma için birinci sınıf çeviri ve editing hizmeti sunmaktayız.

Çevirideki kullanım ve üslubun uygunluğunu ve doğruluğunu sağlamak üzere tüm araştırma ve geliştirme çeviri çalışmalarımız editing aşamasından geçmektedir. Editörlerimiz kaynak ve hedef metni karşılaştırarak ortaya çıkan ürünün hata içermemesini ve dilsel ve anlamsal açıdan sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Çanta ve Aksesuar Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.