fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Çeşitlilik Göçmen Vize Çevirisi
Çeşitlilik Göçmen Vize Tercüme Hizmeti

Kalite Tercüme olarak resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme kapsamında Çeşitlilik Göçmen Vize Programı (DV), diğer deyişle, Green Card (Yeşil Kart) vize işlemleri kapsamında profesyonel çeviri hizmeti veriyoruz. Şirketimiz vize ve göçmenlik tercümesi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik tercümeleri alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Çeşitlilik Göçmen Vize Çeviri Hizmeti

Yeminli tercüme kapsamında Çeşitlilik Göçmen Vize Programı (DV), diğer deyişle, Green Card (Yeşil Kart) vize işlemleri kapsamında profesyonel çeviri hizmeti veriyoruz. Şirketimiz resmi evrak çevirisi ve yeminli tercüme de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz vize ve göçmenlik çevirileri alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan Çeşitlilik Göçmen Vize çeviri ekibimiz, resmi evrak çevirisi ve yeminli çeviri alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. Çeşitlilik Göçmen Vizesi çevirisi (DV çevirisi) talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Çeşitlilik Göçmen Vize Tercüme Fiyatları

Tercüme ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitlilik Göçmen Vize Programı çeviri ücretleri (Green Card başvurusu çeviri ücretleri) ve diğer çeviriler hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize ve Göçmenlik Çevirileri

Yurt dışı eğitim, aile birleşimi veya benzer nedenlerle yabancı bir ülkeye gidebilmek için vize almak ya da göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişilerden resmî kurumlarca birtakım evrakların çevirisi talep edilmektedir. Vize ve göçmenlik çevirisi başvuru sürecini etkileyebilir. Ayrıca bazı çeviriler için noter tasdiki ve apostil gerekebilir. Kalite Tercüme olarak %100 güvenli çevirilerle müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Noter Yeminli Çeviri

Kalite Tercüme olarak ihtiyaçlarınıza uygun, resmî kurum ve kuruluşlarca kabul edilen, hızlı ve etkin noter onaylı çeviri hizmeti sunuyoruz. Profesyonel yeminli çeviri hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden saniyeler içerisinde profesyonel yeminli tercüme siparişi oluşturabilir ve uygun fiyatlarla kolayca noter yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Çeşitlilik Göçmen Vize Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.