fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Çizim Çevirisi
Çizim Nedir?

Çizim ya da desen, pek çok farklı araçla çeşitli yüzeylerin üstüne yapılan iki boyutlu biçimlemeleri içeren görsel sanattır. Bu tabir, görsel bir etki yaratmak amacıyla yapılmış çizgi resimlerin tümünü kapsar. Çizimle uğraşan sanatçılar çizer, çizimci ya da teknik ressam olarak adlandırılır.

Çizim Çevirisi

Kalite Tercüme olarak çizim çevirilerinde de profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz çizim çevirisi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz çizim İngilizce çeviri alanında da profesyonel destek sunmaktadır. İşimizde gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz çizim tercümesine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Online Çizim Tercüme Bürosu

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla online çizim çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz online çizim çevirileri kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz sözleşme çizim tercüme alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

cevirmen1
online1
Çizim Çevirisi Nasıl Yapılır?

Çizim, grafit kalem, karakalem, renkli kurşun kalem, gümüş nokta, silgi, kuru pastel veya kâğıt üzerinde başka bir kuru ortam gibi bir çizim enstrümanı ile oluşturulan tonlardan veya ton alanlarından oluşturulan bir resimdir. Terimin daha geniş bir tanımında, bir çizim, kuru bir ortamın hakim olduğu fakat mürekkep gibi ıslak ortamları ve boya yıkamasını içerebilen çizgilerden veya tonlardan oluşan iki boyutlu bir çizimdir.

Çizim çevirisinde tercümanların dil bilmeleri yeterli değildir. Tercümanlar kaynak metnin tonunu, üslubunu ve mesajını da yansıtabilmelidir. Bu bağlamda yetersiz çizim çevirileri bir markanın imajına zarar vermekle kalmaz, ilave masraflara ve zaman kaybına da neden olabilir.

Çizim Çeviri Ücretleri

Çizim çeviri ücretleri ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İngilizce çizim çeviri fiyatları, Almanca çizim tercüme fiyatları, çizim Türkçe çeviri fiyatları, çizim konu anlatımı ders kitapları çevirisi, Türkçe çizim çeviri işlemleri konusunda telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çizim Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.