fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
CV Çevirisi
CV Nedir?

Özgeçmiş beceriler, deneyimler, eğitim durumu, iş tecrübesi vb. ile ilgili konularda hazırlanan kişiye ait özet.

CV Tercümesi

Kalite Tercüme olarak belge çevirisi kapsamında CV tercüme (özgeçmiş tercümesi) işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz CV tercüme (özgeçmiş tercüme) de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz CV tercümesi alanında profesyonel destek sunmaktadır.

CV Çevirisi

CV çevirisi (özgeçmiş çevirisi) işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz CV çeviri (özgeçmiş çeviri) de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz CV çevirisi  alanında profesyonel destek sunmaktadır.

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan CV çeviri (özgeçmiş çeviri) ekibimiz belge çevirisi alanında büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır. CV çevirisi (özgeçmiş çevirisi) talep etmeniz hâlinde bu belgeleri isteğinize bağlı olarak size noter onaylı şekilde teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Özgeçmiş Tercümesi

Belge çevirisi kapsamında özgeçmiş çevirisi işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz özgeçmiş çevirisi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz özgeçmiş çevirisi alanında profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz profesyonel çeviriye ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

CV Tercümesi Nasıl Yapılır?

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadromuzla CV çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz CV tercümesi kapsamında çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz CV çevirileri alanında profesyonel tercüme desteği sunmaktadır.

CV Tercüme Fiyatları

Özgeçmiş çeviri fiyatları ilgili belgenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. CV çeviri ücretleri (CV İngilizce çeviri ücreti, Türkçe CV İngilizceye çeviri ücreti, Rusça CV çeviri ücreti vb.), CV İngilizce Turkce ceviri işlemleri, CV çevirisi online hizmetler ve diğer çeviri işlemleri hakkında bilgi almak için telefon ya da e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CV Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.