fbpx
Referanslarımız
25
Yıllık Deneyim
2000
Tercüman ve Editör
300
Farklı Alan
199760
Tamamlanmış Proje
Dava Dilekçesi Çevirisi
Dava Dilekçesi Çeviri Hizmeti

Kalite Tercüme olarak dava dilekçesi metni çevirilerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Şirketimiz hukuk çevirisi kapsamında dava dilekçesi tercümesi de dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda çeviri hizmeti sağlamaktadır. Çeviri ekibimiz dava dilekçesi İngilizce çeviri işlemleri ve dava dilekçesi Almanca çeviri işlemlerinde profesyonel destek sunmaktadır. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz hukuk çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Dava Dilekçe Çevirisi Nasıl Yapılır?

Hukuk alanında üst düzeyde uzmanlık bilgisi gerektiren dava dilekçesi çevirisi işlemleri ya da dava dilekçesi tercümesi işlemleri gibi çeşitli türlerdeki metinlerin çevirisini yapan dava dilekçesi tercüme ekibimiz, hukuk sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış tercümanlardan oluşmaktadır.

Dava Dilekçesi Tercüme Süreci

Yüksek nitelikli tercümanlardan oluşan dava dilekçesi tercüme ekibimiz, dava dilekçesi çeviri sektöründe büyük ölçüde deneyim kazanmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Dava dilekçesi tercümesi talep etmeniz hâlinde bu belgeyi isteğinize bağlı olarak size noter onaylı olarak teslim edebiliyoruz.

cevirmen1
online1
Noter Onaylı Dava Dilekçesi Tercüme Bürosu

Noter onaylı dava dilekçesi çeviri işleminin yemin zaptı olan bir tercüman tarafından gerçekleştirilmesi ve noter tarafından tasdik edilmesi olarak tanımlanabilir. Kalite Tercüme olarak noter onaylı dava dilekçesi tercüme işlemlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. İşimize karşı gösterdiğimiz titiz yaklaşımımız sayesinde müşterilerimiz noter onaylı dava dilekçesi çevirisine ihtiyaç duyduklarında Kalite Tercüme’yi tercih etmektedir.

Dava Dilekçesi Çeviri Zorlukları

Kaynak ve hedef dilin söz konusu olduğu ülkelerdeki hukuk sistemlerinin farklılığı hukuk çevirisinin en büyük zorluklarından biridir. Dava dilekçesi çevirilerin de sıfır-hata politikasının izlenmesi gerekmektedir. Dava dilekçesi tercüme metinleri hukuk jargonuna ve terminolojisine uygun şekilde hedef dile aktarmaktadır. Ekibimiz hedef dille veya ülkeyle ilgili derin hukuk bilgisi ve kültürü sayesinde hatasız dava dilekçesi çevirileri yapabilmektedir.

Dava Dilekçesi Tercüme Fiyatları

Dava dilekçesi tercüme fiyatları ilgili dile ve dilekçenin noter yeminli olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Dava dilekçesi çeviri ücreti ve noter onaylı dava dilekçesi çevirisi gibi işlemler hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dava Dilekçesi Çevirisi

Müşteri Görüşleri
Editörlerimiz ve Tercümanlarımız
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm illere tercüme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Türkiye’nin tüm illerine çeviri hizmeti veriyoruz. Çevirinizi size e-posta yoluyla gönderebiliyor ya da basılı olarak posta adresinize teslim edebiliyoruz.

Dosyalarımı nasıl gönderebilirim?

Dosyalarınızı bize e-posta yoluyla gönderebilir, web sitemizdeki portalımıza yükleyebilir veya ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilirsiniz.

Dosyamı gönderdiğimde tercümeyi ne kadar sürede teslim edebilirsiniz?

Teslim süreleri çalışmanın uzunluğuna, çeviri alanına uygun tercümanların müsaitlik durumuna ve çalışmanın aciliyetine göre değişmektedir. Teslim sürelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabiliyoruz.

Faturamı nasıl alabilirim?

Fatura talebiniz doğrultusunda, faturanızı e-posta yoluyla tarafınıza iletebilir ya da isterseniz yazışma adresinize basılı olarak gönderebiliriz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemeyi size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da EFT şeklinde gönderebilirsiniz.